Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wyniki przesłuchań wstępnych do VII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY

 

Spośród zgłoszonych 72 podmiotów wykonawczych (soliści i zespoły) do VII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY, który odbędzie się 19 maja br. (czwartek), o godz. 10.00 zakwalifikowali się następujący wykonawcy:

KATEGORIA GIMNAZJUM
1. Anna Cielecka i Klaudia Gołębiowska – MDK Śródmieście we Wrocławiu – „Nie ma jak pompa”
2. Anna Kozłowska – Gimnazjum nr 7 w Opolu – „Miasteczko cud”
3. Anna Paszkowska – GOKSiR w Łambinowicach – Miasteczko cud”
4. Emilia Hamerlik – Studio Piosenki i Tańca FART Bielawa – „Chodzi o to, żeby nie być idiotą”
5. Hanna Barsznica – Gimnazjum Diecezjalne w Nysie - „Cyrk”
6. Katarzyna Kanas – Ośrodek Kultury w Niemodlinie – „Miasteczko cud”
7. Katarzyna Werecka – Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Starczy „Grajmy Panu”
8. Magdalena Skaza – Publiczne Gimnazjum w Graczach – „Nie żałuję”
9. Maria Łyko – Diecezjalne Gimnazjum w Nysie - „Oczy tej małej”
10. Marta Fedorowicz – Ośrodek Kultury w Niemodlinie – „Tylko nie pal”
11. Natalia Myszor – Pałac Młodzieży w Katowicach „Ja mam szczęście do wszystkiego”
12. Urszula Mazur – Ośrodek Kultury w Niemodlinie – „Kocio, kocio”
13. Żaneta Kwiatek – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie – „Nie ma jak pompa”
14. Dorota Zysiak – Ośrodek Kultury w Niemodlinie – „Nad Warszawą”
 

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Ewelina Kobylańska – I LO Carolinum w Nysie – „To wszystko z nudów”
2. Joanna Kogut – Zespół Szkół nr 2 w Wałbrzychu – „Nie żałuję”
3. Karol Brząkała – Sekcja wokalna TAKT Perzów – „Kiedy mnie już nie będzie”
4. Karolina Micor – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – „Na brzozowej korze”
5. Karolina Toczek – Diecezjalne LO w Nysie – Bossanova do poduszki”
6. Kinga Markiewicz – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie – „Dobranoc Panowie”
7. Magdalena Mrożek - Ośrodek Kultury w Niemodlinie – „Chłopiec z drewna”
8. Magdalena Pałka – Pałac Młodzieży w Katowicach „Kochankowie z ulicy Kamiennej”
9. Marta Michalska – Przystań Twórcza Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze – „Miasteczko cud”
10. Marta Wachowicz-Kura – Lubomia k. Rybnika – „Jeżeli miłość jest”
11. Pamela Kłoczko – Ośrodek Kultury w Rekreacji w Paczkowie – „Dobranoc Panowie”
12. Patrycja Brzezińska – Uniwersytet Opolski Instytut Pedagogiczny „Tango Tandresse”
13. Rafał Pawlik - XVII LO im. A. Osieckiej we Wrocławiu „Kiedy mnie już nie będzie”
14. Roksana Lewak – Uniwersytet Opolski Wydział Filologiczny – „Ucisz serce”
15. Sybilla Sobczyk – Autorskie Liceum Artystyczne we Wrocławiu – „Samotne wyspy serc”
16. Klaudia Waszak i Rafał Pawlik – XVII LO im. A. Osieckiej we Wrocławiu – „Chodzi o to, żeby nie być idiotą”
17. Zespół GPW – Zespół Szkół w Tułowicach – Sing, sing”