Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Koncert uczniów zajęć instrumentalnych

Tradycyjnie w czerwcu uczniowie zajęć instrumentalnych Ośrodka Kultury w Niemodlinie prezentują to, czego nauczyli się w ciągu roku nauki gry. Na scenie sali widowiskowej zaprezentowało się 16 młodych instrumentalistów.
 
Aleksandra Daszkiewicz rozpoczęła koncert grając na gitarze „Melodię dziecięcą”. Oliwia Włodarczyk na keyboardzie zagrała tradycyjne melodie: „Łabędzią rzekę” i „Kiedy wszyscy święci”. Marcelina Kulczycka zagrała na gitarze „Etiudę nr 8” Aguado. Karolina Budnik na fortepianie wykonała „Wróć do Sorento” i „Bouree” Graupnera. Miłosz Szafraniec na gitarze wykonał „Etiudę nr 14” Aguado. Jakub Dybek na keyboardzie zagrał „Hallelujah” oraz „Nie liczę godzin i lat” Rybińskiego, natomiast Wiktoria Grudniok na fortepianie fragment „Sonaty księżycowej” Beethovena, a na koniec koncertu zaśpiewała piosenkę „Masz przewrócone w głowie”. Bruno Cygoń na fortepianie wykonał dwa utwory Czernego: „Piosenkę o konikach polnych” i „Gawot”. Patrycja Białowąs na gitarze zagrała „Andante” Carulli. Wojciech Ratuszny zagrał na keyboardzie znane melodie „W zielonym gaju” i „Zagraj mi piękny cyganie”. Patrycja Pajączek popisała się „Dla Elizy” Beethovena i frag. „Czarodziejskiego fleta” Mozarta na fortepianie. Aleksandra Rogala, również na fortepianie, zagrała „Wariację G-dur” Kuhlau. Kamil Malinowski wykonał na gitarze dwie melodie: kubańską i włoską. Emilia Soczyńska zagrała na fortepianie „Walczyka” Czernego, a Ania Hildebrand, również na fortepianie, zaprezentowała „Piosenkę francuską i „Moja mama jest artystką”. Filip Hajtałowicz jedyny zagrał na saksofonie „Amazing Grace” w akompaniamencie ze swoim nauczycielem oraz na keyboardzie „Za tobą pójdę jak na bal”. Nad przygotowaniem uczniów czuwało dwóch instruktorów: Paweł Ostrowski (pianino, keyboard, saksofon) i Paweł Melski (gitara).
 
Kto chociaż raz wystąpił publicznie, ten wie, jakie to wyzwanie. Dlatego należą się brawa dla młodych wykonawców. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontynuowania albo rozpoczęcia przygody z nauką gry na instrumencie w niemodlińskim Ośrodku Kultury. Zapisy we wrześniu.
 
DSC_2297.jpeg