Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Koncert uczniów zajęć instrumentalnych

Tradycyjnie w czerwcu uczniowie zajęć instrumentalnych Ośrodka Kultury w Niemodlinie prezentują to, czego nauczyli się w ciągu roku nauki gry. Na scenie sali widowiskowej zaprezentowało się 16 młodych instrumentalistów.
 
Aleksandra Daszkiewicz rozpoczęła koncert grając na gitarze „Melodię dziecięcą”. Oliwia Włodarczyk na keyboardzie zagrała tradycyjne melodie: „Łabędzią rzekę” i „Kiedy wszyscy święci”. Marcelina Kulczycka zagrała na gitarze „Etiudę nr 8” Aguado. Karolina Budnik na fortepianie wykonała „Wróć do Sorento” i „Bouree” Graupnera. Miłosz Szafraniec na gitarze wykonał „Etiudę nr 14” Aguado. Jakub Dybek na keyboardzie zagrał „Hallelujah” oraz „Nie liczę godzin i lat” Rybińskiego, natomiast Wiktoria Grudniok na fortepianie fragment „Sonaty księżycowej” Beethovena, a na koniec koncertu zaśpiewała piosenkę „Masz przewrócone w głowie”. Bruno Cygoń na fortepianie wykonał dwa utwory Czernego: „Piosenkę o konikach polnych” i „Gawot”. Patrycja Białowąs na gitarze zagrała „Andante” Carulli. Wojciech Ratuszny zagrał na keyboardzie znane melodie „W zielonym gaju” i „Zagraj mi piękny cyganie”. Patrycja Pajączek popisała się „Dla Elizy” Beethovena i frag. „Czarodziejskiego fleta” Mozarta na fortepianie. Aleksandra Rogala, również na fortepianie, zagrała „Wariację G-dur” Kuhlau. Kamil Malinowski wykonał na gitarze dwie melodie: kubańską i włoską. Emilia Soczyńska zagrała na fortepianie „Walczyka” Czernego, a Ania Hildebrand, również na fortepianie, zaprezentowała „Piosenkę francuską i „Moja mama jest artystką”. Filip Hajtałowicz jedyny zagrał na saksofonie „Amazing Grace” w akompaniamencie ze swoim nauczycielem oraz na keyboardzie „Za tobą pójdę jak na bal”. Nad przygotowaniem uczniów czuwało dwóch instruktorów: Paweł Ostrowski (pianino, keyboard, saksofon) i Paweł Melski (gitara).
 
Kto chociaż raz wystąpił publicznie, ten wie, jakie to wyzwanie. Dlatego należą się brawa dla młodych wykonawców. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontynuowania albo rozpoczęcia przygody z nauką gry na instrumencie w niemodlińskim Ośrodku Kultury. Zapisy we wrześniu.
 
DSC_2297.jpeg