Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina maj 2014

Drodzy Czytelnicy!
Oddajemy w wasze ręce majowy numer „Pulsu Niemodlina”. Dla jednych maj kojarzy się z pełnym rozkwitem wiosny, dla innych może z maturami. Jest też grupa osób, którym maj kojarzy się z „Oceanami”. Jeden z internautów napisał w internecie komentarz pod blogowym wpisem przypominającym o „Oceanach”: „Maj... i wiadomo o co chodzi. Maj mi się tak kojarzy z Osiecką. Z jej piosenkami o miłości, z piosenką pt. Małgośka, no maj utożsamiam z Agnieszką Osiecką... wspaniały pomysł z organizacją konkursu piosenki jej imienia. Trzymam kciuki za uczestników :)”.
Dlatego w tym numerze przedstawiamy relację z X Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” i wiele zdjęć z imprezy. Gwiazdą koncertu laureatów był zespół Raz, Dwa, Trzy, którego założyciel i lider – Adam Nowak – udzielił nam wywiadu. W najnowszym „Pulsie” nie brakuje również informacji o wielu większych i mniejszych sukcesach zarówno sportowych, jak i na polu kulturalnym, odnoszonych przez dzieci, młodzież i dorosłych. Nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania za włożoną pracę i zaangażowanie oraz motywują do dalszej.
Cieszy również działalność stowarzyszeń i organizacji pozarządowych naszej gminy. Powrócił po kilku latach nieobecności festiwal harcerski, jest relacja z wycieczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Wrocławia oraz relacja z mistrzostw koła PZW w Niemodlinie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
PDFPN maj 2014.pdf