Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina maj 2014

Drodzy Czytelnicy!
Oddajemy w wasze ręce majowy numer „Pulsu Niemodlina”. Dla jednych maj kojarzy się z pełnym rozkwitem wiosny, dla innych może z maturami. Jest też grupa osób, którym maj kojarzy się z „Oceanami”. Jeden z internautów napisał w internecie komentarz pod blogowym wpisem przypominającym o „Oceanach”: „Maj... i wiadomo o co chodzi. Maj mi się tak kojarzy z Osiecką. Z jej piosenkami o miłości, z piosenką pt. Małgośka, no maj utożsamiam z Agnieszką Osiecką... wspaniały pomysł z organizacją konkursu piosenki jej imienia. Trzymam kciuki za uczestników :)”.
Dlatego w tym numerze przedstawiamy relację z X Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” i wiele zdjęć z imprezy. Gwiazdą koncertu laureatów był zespół Raz, Dwa, Trzy, którego założyciel i lider – Adam Nowak – udzielił nam wywiadu. W najnowszym „Pulsie” nie brakuje również informacji o wielu większych i mniejszych sukcesach zarówno sportowych, jak i na polu kulturalnym, odnoszonych przez dzieci, młodzież i dorosłych. Nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania za włożoną pracę i zaangażowanie oraz motywują do dalszej.
Cieszy również działalność stowarzyszeń i organizacji pozarządowych naszej gminy. Powrócił po kilku latach nieobecności festiwal harcerski, jest relacja z wycieczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Wrocławia oraz relacja z mistrzostw koła PZW w Niemodlinie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
PDFPN maj 2014.pdf