Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina maj 2014

Drodzy Czytelnicy!
Oddajemy w wasze ręce majowy numer „Pulsu Niemodlina”. Dla jednych maj kojarzy się z pełnym rozkwitem wiosny, dla innych może z maturami. Jest też grupa osób, którym maj kojarzy się z „Oceanami”. Jeden z internautów napisał w internecie komentarz pod blogowym wpisem przypominającym o „Oceanach”: „Maj... i wiadomo o co chodzi. Maj mi się tak kojarzy z Osiecką. Z jej piosenkami o miłości, z piosenką pt. Małgośka, no maj utożsamiam z Agnieszką Osiecką... wspaniały pomysł z organizacją konkursu piosenki jej imienia. Trzymam kciuki za uczestników :)”.
Dlatego w tym numerze przedstawiamy relację z X Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” i wiele zdjęć z imprezy. Gwiazdą koncertu laureatów był zespół Raz, Dwa, Trzy, którego założyciel i lider – Adam Nowak – udzielił nam wywiadu. W najnowszym „Pulsie” nie brakuje również informacji o wielu większych i mniejszych sukcesach zarówno sportowych, jak i na polu kulturalnym, odnoszonych przez dzieci, młodzież i dorosłych. Nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania za włożoną pracę i zaangażowanie oraz motywują do dalszej.
Cieszy również działalność stowarzyszeń i organizacji pozarządowych naszej gminy. Powrócił po kilku latach nieobecności festiwal harcerski, jest relacja z wycieczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Wrocławia oraz relacja z mistrzostw koła PZW w Niemodlinie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
PDFPN maj 2014.pdf