Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina kwiecień 2014

Drodzy Czytelnicy!
Okładka kwietniowego „Pulsu Niemodlina” jednoznacznie pokazuje, że przed nami nie tylko czas świąteczny, ale i w pełni czas wiosenny. Dlatego życzymy Państwu nie tylko radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa, ale również zdrowia i energii, aby cieszyć się wiosną podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z rodziną, bliskimi lub znajomymi.
W nowym numerze naszej gazety przedstawiamy obszerną relację z pierwszej wizyty młodzieży z miasta partnerskiego Vechelde, których gościli rodzice uczniów gimnazjum w Graczach. Niemieccy gimnazjaliści i ich opiekunowie pytani o wrażenia, na pierwszym miejscu mówili o wielkiej gościnności Polaków. Warto przeczytać, co jeszcze zwróciło ich uwagę i jak spędzili czas wymiany.
Piszemy również o aktualnych inwestycjach w naszej gminie: o placu zabaw i koncepcji zagospodarowania terenu w sąsiedztwie Ośrodka Kultury, o postępującej przebudowie stadionu. Podajemy także listę najbliższych robót drogowych w gminie. Zapraszamy także do lektury artykułów poświęconych kulturze: o przedstawieniu teatralnym Ośrodka Kultury, występie dzieci z zespołu Rytmix. Jest również wiele zapowiedzi imprez - na czele z koncertem Raz, Dwa, Trzy - z których warto skorzystać. Życzymy miłej lektury
Redakcja
 
PDFPN kwiecień 2014.pdf