Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2014

Drodzy Czytelnicy!
Pierwszy Dzień Wiosny zbiegł się z okrągłym, setnym wydaniem „Pulsu Niemodlina”. Dziękujemy Wam, że przez tyle lat jesteście z nami, chętnie czytacie naszą gazetę oraz współtworzycie ją razem z nami, nadsyłając artykuły i dzieląc się z innymi czytelnikami. Mamy nadzieję i życzymy sobie i Wam, aby kolejne sto numerów „Pulsu” było wartościową i miłą lekturą.
W nowym numerze naszej gazety jest obecna wiosna, którą najlepiej widać w naturze. Przyrodę Borów Niemodlińskich od siedmiu lat bacznie obserwuje i fotografuje Kazimierz Kiejza, który ma wystawę swoich zdjęć w Ośrodku Kultury. Właśnie z niej pochodzą zdjęcia zamieszczone na ostatniej stronie. Warto przeczytać rozmowę z ich autorem.
W „Pulsie” również obszerna relacja z ferii w naszej gminie, dwóch konkursów recytatorskich oraz wielu wydarzeń ze szkół i ze sportu, a w zapowiedziach warto zwrócić uwagę na zaproszenie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który w maju wystąpi w Niemodlinie. Poza tym nie brakuje także wielu wieści z gminy. Bardzo cieszy przyznanie gminie Niemodlin tytułu „Przyjazna Gmina 2013” oraz wiele rozpoczętych inwestycji. Życzymy miłej lektury.
Redakcja

PDFPN marzec 2014.pdf