Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2014

Drodzy Czytelnicy!
Pierwszy Dzień Wiosny zbiegł się z okrągłym, setnym wydaniem „Pulsu Niemodlina”. Dziękujemy Wam, że przez tyle lat jesteście z nami, chętnie czytacie naszą gazetę oraz współtworzycie ją razem z nami, nadsyłając artykuły i dzieląc się z innymi czytelnikami. Mamy nadzieję i życzymy sobie i Wam, aby kolejne sto numerów „Pulsu” było wartościową i miłą lekturą.
W nowym numerze naszej gazety jest obecna wiosna, którą najlepiej widać w naturze. Przyrodę Borów Niemodlińskich od siedmiu lat bacznie obserwuje i fotografuje Kazimierz Kiejza, który ma wystawę swoich zdjęć w Ośrodku Kultury. Właśnie z niej pochodzą zdjęcia zamieszczone na ostatniej stronie. Warto przeczytać rozmowę z ich autorem.
W „Pulsie” również obszerna relacja z ferii w naszej gminie, dwóch konkursów recytatorskich oraz wielu wydarzeń ze szkół i ze sportu, a w zapowiedziach warto zwrócić uwagę na zaproszenie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który w maju wystąpi w Niemodlinie. Poza tym nie brakuje także wielu wieści z gminy. Bardzo cieszy przyznanie gminie Niemodlin tytułu „Przyjazna Gmina 2013” oraz wiele rozpoczętych inwestycji. Życzymy miłej lektury.
Redakcja

PDFPN marzec 2014.pdf