Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2014

Drodzy Czytelnicy!
Pierwszy Dzień Wiosny zbiegł się z okrągłym, setnym wydaniem „Pulsu Niemodlina”. Dziękujemy Wam, że przez tyle lat jesteście z nami, chętnie czytacie naszą gazetę oraz współtworzycie ją razem z nami, nadsyłając artykuły i dzieląc się z innymi czytelnikami. Mamy nadzieję i życzymy sobie i Wam, aby kolejne sto numerów „Pulsu” było wartościową i miłą lekturą.
W nowym numerze naszej gazety jest obecna wiosna, którą najlepiej widać w naturze. Przyrodę Borów Niemodlińskich od siedmiu lat bacznie obserwuje i fotografuje Kazimierz Kiejza, który ma wystawę swoich zdjęć w Ośrodku Kultury. Właśnie z niej pochodzą zdjęcia zamieszczone na ostatniej stronie. Warto przeczytać rozmowę z ich autorem.
W „Pulsie” również obszerna relacja z ferii w naszej gminie, dwóch konkursów recytatorskich oraz wielu wydarzeń ze szkół i ze sportu, a w zapowiedziach warto zwrócić uwagę na zaproszenie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który w maju wystąpi w Niemodlinie. Poza tym nie brakuje także wielu wieści z gminy. Bardzo cieszy przyznanie gminie Niemodlin tytułu „Przyjazna Gmina 2013” oraz wiele rozpoczętych inwestycji. Życzymy miłej lektury.
Redakcja

PDFPN marzec 2014.pdf