Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Ferie 2014 z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie

Ośrodek Kultury w Niemodlinie, już tradycyjnie jak każdego roku, przygotował ofertę spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych. Wśród wielu propozycji znalazły się zajęcia artystyczne, pokazy filmowe, spektakle teatralne i dyskoteki. 
Podczas zimowego wypoczynku na pewno nie zabrakło aktywności ruchowej, ponieważ dzieci i młodzież licznie uczestniczyli w warsztatach tanecznych, ćwicząc elementy układów, figury, ale również bawiąc się w rytm muzyki. W warsztatach brały udział dzieci z całej gminy – uczniowie szkół wiejskich korzystają z zajęć dzięki zorganizowanemu dojazdowi do Niemodlina, gdzie, oprócz Ośrodka Kultury, swoją propozycję przygotował także Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
Wśród propozycji Ośrodka Kultury bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się przedstawienia teatralne dla dzieci przygotowane przez teatr z Krakowa. Łącznie odbyły się cztery przedstawienia, za każdym razem wypełniając salę widowiskową po brzegi.
Od pierwszego do ostatniego dnia ferii powstawały prace na zajęciach plastycznych, na które uczęszczała stała grupa młodych rysowników. Nowością tegorocznych ferii były poranki filmowe, z których skorzystało wielu młodych widzów. Wszystkie bajki i animacje były produkcji polskiej: piękne graficznie, mądre i zabawne. Szkoda, że nie do obejrzenia w telewizji. Tym bardziej warto było skorzystać ze sposobności, żeby je zobaczyć.
Do zajęć tańca, śpiewu i rysunku, prób zespołów wokalnych i instrumentalnych, w tym roku dołączyły także nieodpłatne lekcje gry na pianinie. Odbyły się również dyskoteka dla dzieci oraz karnawałowy bal przebierańców. Wszyscy bawili się wyśmienicie, nie tylko tańcząc razem z kolorowymi postaciami, ale również śpiewając do największych przebojów dyskotekowych podczas wspólnego karaoke.
Powracającym do szkoły uczniom życzymy samych piątek w drugim półroczu :)