Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Ferie 2014 z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie

Ośrodek Kultury w Niemodlinie, już tradycyjnie jak każdego roku, przygotował ofertę spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych. Wśród wielu propozycji znalazły się zajęcia artystyczne, pokazy filmowe, spektakle teatralne i dyskoteki. 
Podczas zimowego wypoczynku na pewno nie zabrakło aktywności ruchowej, ponieważ dzieci i młodzież licznie uczestniczyli w warsztatach tanecznych, ćwicząc elementy układów, figury, ale również bawiąc się w rytm muzyki. W warsztatach brały udział dzieci z całej gminy – uczniowie szkół wiejskich korzystają z zajęć dzięki zorganizowanemu dojazdowi do Niemodlina, gdzie, oprócz Ośrodka Kultury, swoją propozycję przygotował także Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
Wśród propozycji Ośrodka Kultury bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się przedstawienia teatralne dla dzieci przygotowane przez teatr z Krakowa. Łącznie odbyły się cztery przedstawienia, za każdym razem wypełniając salę widowiskową po brzegi.
Od pierwszego do ostatniego dnia ferii powstawały prace na zajęciach plastycznych, na które uczęszczała stała grupa młodych rysowników. Nowością tegorocznych ferii były poranki filmowe, z których skorzystało wielu młodych widzów. Wszystkie bajki i animacje były produkcji polskiej: piękne graficznie, mądre i zabawne. Szkoda, że nie do obejrzenia w telewizji. Tym bardziej warto było skorzystać ze sposobności, żeby je zobaczyć.
Do zajęć tańca, śpiewu i rysunku, prób zespołów wokalnych i instrumentalnych, w tym roku dołączyły także nieodpłatne lekcje gry na pianinie. Odbyły się również dyskoteka dla dzieci oraz karnawałowy bal przebierańców. Wszyscy bawili się wyśmienicie, nie tylko tańcząc razem z kolorowymi postaciami, ale również śpiewając do największych przebojów dyskotekowych podczas wspólnego karaoke.
Powracającym do szkoły uczniom życzymy samych piątek w drugim półroczu :)