Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - styczeń/luty

Oddajemy w Wasze ręce pierwsze, w tym roku, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Jak zwykle mamy dla Was wiele informacji kulturalnych, ciekawostek historycznych oraz bieżących wydarzeń z terenu Gminy Niemodlin.
Już po raz dziewiętnasty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasze miasto i tym razem przyłączyło się do tej charytatywnej akcji, o czym będą mogli Państwo przeczytać na łamach „Pulsu Niemodlina”.
W styczniu gościliśmy w Niemodlinie Polaków mieszkających w Dolinie na Ukrainie - o tej wzruszającej wizycie również piszemy w naszym miesięczniku.

Wzorem ubiegłych wydań wiele uwagi poświęcamy sprawom związanym z życiem przedszkoli i szkół (m.in. piszemy o jasełkach w Przedszkolu nr 1 i nr 2 w Niemodlinie, w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie, o zabawie karnawałowej w Szkole Podstawowej w Rogach i o „Magicznym Wieczorze Poezji” w Publicznym Gimnazjum w Graczach).
Za nami studniówka Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie. Przyszli maturzyści podzielili się zatem z nami swoimi refleksjami na temat tego ważnego wydarzenia. Zamieszczamy również relację zdjęciową ze studniówki w Technikum Leśnym w Tułowicach, na której gościła nasza redakcja.
W tym numerze nie zabraknie również relacji z przebiegu turniejów sportowych, które odbyły się w Niemodlinie, wydarzeń kulturalnych, a także wywiadów z ciekawymi ludźmi oraz zapowiedzi kulturalnych i propozycji spędzenia czasu wolnego dzieci i młodzieży Gminy Niemodlin podczas zbliżających się ferii zimowych.
Z okazji zbliżających się „Walentynek” wszystkim zakochanym i kochającym życzymy nierozerwalnej trwałości uczuć, wzajemnej fascynacji - na co dzień i od święta oraz szczęścia w miłości, która nadaje sens życiu

Redakcja