Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - styczeń/luty

Oddajemy w Wasze ręce pierwsze, w tym roku, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Jak zwykle mamy dla Was wiele informacji kulturalnych, ciekawostek historycznych oraz bieżących wydarzeń z terenu Gminy Niemodlin.
Już po raz dziewiętnasty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasze miasto i tym razem przyłączyło się do tej charytatywnej akcji, o czym będą mogli Państwo przeczytać na łamach „Pulsu Niemodlina”.
W styczniu gościliśmy w Niemodlinie Polaków mieszkających w Dolinie na Ukrainie - o tej wzruszającej wizycie również piszemy w naszym miesięczniku.

Wzorem ubiegłych wydań wiele uwagi poświęcamy sprawom związanym z życiem przedszkoli i szkół (m.in. piszemy o jasełkach w Przedszkolu nr 1 i nr 2 w Niemodlinie, w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie, o zabawie karnawałowej w Szkole Podstawowej w Rogach i o „Magicznym Wieczorze Poezji” w Publicznym Gimnazjum w Graczach).
Za nami studniówka Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie. Przyszli maturzyści podzielili się zatem z nami swoimi refleksjami na temat tego ważnego wydarzenia. Zamieszczamy również relację zdjęciową ze studniówki w Technikum Leśnym w Tułowicach, na której gościła nasza redakcja.
W tym numerze nie zabraknie również relacji z przebiegu turniejów sportowych, które odbyły się w Niemodlinie, wydarzeń kulturalnych, a także wywiadów z ciekawymi ludźmi oraz zapowiedzi kulturalnych i propozycji spędzenia czasu wolnego dzieci i młodzieży Gminy Niemodlin podczas zbliżających się ferii zimowych.
Z okazji zbliżających się „Walentynek” wszystkim zakochanym i kochającym życzymy nierozerwalnej trwałości uczuć, wzajemnej fascynacji - na co dzień i od święta oraz szczęścia w miłości, która nadaje sens życiu

Redakcja