Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Ferie w Ośrodku Kultury w Niemodlinie – podsumowanie pierwszego tygodnia ferii

Ośrodek Kultury w Niemodlinie, już tradycyjnie jak każdego roku, przygotował ofertę spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych. Wśród wielu propozycji znalazły się zajęcia artystyczne, pokazy filmowe, spektakle teatralne i dyskoteki. 
Zimowy wypoczynek rozpoczął się aktywnie, bo tanecznym krokiem na warsztatach tanecznych. W warsztatach brały udział dzieci z całej gminy – uczniowie szkół wiejskich korzystają z zajęć dzięki zorganizowanemu dojazdowi do Niemodlina, gdzie, oprócz Ośrodka Kultury, swoją propozycję przygotował także Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
Wśród wielu propozycji Ośrodka Kultury w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku znalazły się dwa spektakle dla dzieci „Jaś i drzewo fasoli” i „Złota kaczka”. Frekwencja jest bardzo duża – sala widowiskowa wypełniona jest po brzegi.
W pierwszym tygodniu powstawały również pierwsze prace na zajęciach plastycznych. Nowością są poranki filmowe, z których korzystało wielu młodych widzów (m.in. młodzi widzowie śledzili przygody Jacka i Placka, bohaterów pięknej polskiej animacji z lat 80-tych z muzyką zespołu Lady Pank).
Do zajęć tańca, śpiewu i rysunku, prób zespołów wokalnych i instrumentalnych w tym roku dołączyły także nieodpłatne lekcje gry na pianinie. Odbyła się również pierwsza dyskoteka dla dzieci. Wszyscy bawili się wyśmienicie, tańcząc i śpiewając do największych przebojów dyskotekowych oraz bawiąc się wspólnie na karaoke.