Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Ferie w Ośrodku Kultury w Niemodlinie – podsumowanie pierwszego tygodnia ferii

Ośrodek Kultury w Niemodlinie, już tradycyjnie jak każdego roku, przygotował ofertę spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych. Wśród wielu propozycji znalazły się zajęcia artystyczne, pokazy filmowe, spektakle teatralne i dyskoteki. 
Zimowy wypoczynek rozpoczął się aktywnie, bo tanecznym krokiem na warsztatach tanecznych. W warsztatach brały udział dzieci z całej gminy – uczniowie szkół wiejskich korzystają z zajęć dzięki zorganizowanemu dojazdowi do Niemodlina, gdzie, oprócz Ośrodka Kultury, swoją propozycję przygotował także Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
Wśród wielu propozycji Ośrodka Kultury w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku znalazły się dwa spektakle dla dzieci „Jaś i drzewo fasoli” i „Złota kaczka”. Frekwencja jest bardzo duża – sala widowiskowa wypełniona jest po brzegi.
W pierwszym tygodniu powstawały również pierwsze prace na zajęciach plastycznych. Nowością są poranki filmowe, z których korzystało wielu młodych widzów (m.in. młodzi widzowie śledzili przygody Jacka i Placka, bohaterów pięknej polskiej animacji z lat 80-tych z muzyką zespołu Lady Pank).
Do zajęć tańca, śpiewu i rysunku, prób zespołów wokalnych i instrumentalnych w tym roku dołączyły także nieodpłatne lekcje gry na pianinie. Odbyła się również pierwsza dyskoteka dla dzieci. Wszyscy bawili się wyśmienicie, tańcząc i śpiewając do największych przebojów dyskotekowych oraz bawiąc się wspólnie na karaoke.