Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Nagrodzeni wychowankowie Studia Piosenki

W walentynki odbył się XIII Festiwal „Piosenki z Serduszkiem“ w Tułowicach. Podopieczne Studia Piosenki z Ośrodka Kultury w Niemodlinie startowały w trzech z czterech kategorii wiekowych. Pomimo wielu uczestników i wysokiego poziomu,  młodym wokalistkom udało się  wyśpiewać aż pięć nagród.
W kategorii najmłodszej wyróżniono Emilię Ostrowską, nadając jej tytuł ciekawej osobowośi konkursu. Wyróżnienie zdobyła również Marcelina Ziętara za wykonanie utworu „Chłopiec z  gitarą“. Jury nagrodziło 3. miejscem Hanię Zarembę, która z niesamowitą energią zaśpiewała „Cykady na Cykladach“ z repertuaru zespołu Manaam. W kategorii gimnazjalnej 1. miejsce otrzymała Wiktoria Grudniok wykonując utwór „Kiedy nam do siebie bliżej“, oczarowując również publikę, która w formie głosowania wytypowała Wiktorię do nagrody publiczność za wyśpiewanie utworu „Mięta“.
Walory głosowe Magdaleny Szwali zostały docenione w kategorii szkół licealnych w postaci 3. miejsca za wykonanie utworu „Zamień dzień w noc“. Młode artystki zostały przygotowane do konkursu przez prowadzące Studio Piosenki - Natalię Kryjom oraz Magdalenę Krzemień.