Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Nagrodzeni wychowankowie Studia Piosenki

W walentynki odbył się XIII Festiwal „Piosenki z Serduszkiem“ w Tułowicach. Podopieczne Studia Piosenki z Ośrodka Kultury w Niemodlinie startowały w trzech z czterech kategorii wiekowych. Pomimo wielu uczestników i wysokiego poziomu,  młodym wokalistkom udało się  wyśpiewać aż pięć nagród.
W kategorii najmłodszej wyróżniono Emilię Ostrowską, nadając jej tytuł ciekawej osobowośi konkursu. Wyróżnienie zdobyła również Marcelina Ziętara za wykonanie utworu „Chłopiec z  gitarą“. Jury nagrodziło 3. miejscem Hanię Zarembę, która z niesamowitą energią zaśpiewała „Cykady na Cykladach“ z repertuaru zespołu Manaam. W kategorii gimnazjalnej 1. miejsce otrzymała Wiktoria Grudniok wykonując utwór „Kiedy nam do siebie bliżej“, oczarowując również publikę, która w formie głosowania wytypowała Wiktorię do nagrody publiczność za wyśpiewanie utworu „Mięta“.
Walory głosowe Magdaleny Szwali zostały docenione w kategorii szkół licealnych w postaci 3. miejsca za wykonanie utworu „Zamień dzień w noc“. Młode artystki zostały przygotowane do konkursu przez prowadzące Studio Piosenki - Natalię Kryjom oraz Magdalenę Krzemień.