Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń-luty 2014

Drodzy Czytelnicy! W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie „Pulsu Niemodlina” w roku 2014. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszy to, że po raz kolejny wspólnie bawiliśmy się i graliśmy z całą Polską na rzecz najmłodszych i seniorów. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów nasze miasto przekazało ponad dziewięć tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka.
Warto także przeczytać artykuł o spotkaniu noworocznym, w którym burmistrz Niemodlina przedstawił szerokie podsumowanie minionego roku, a także plan tegorocznych inwestycji, o których na pewno będziemy informować w „Pulsie”. Nasza gazeta objęła patronatem ciekawe wydarzenie jednego z opolskich liceum, gdzie młode wolontariuszki wydały walkę rakowi w ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego Mam Haka na Raka.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, jakie Ośrodek Kultury, OSiR i biblioteka przygotowali dla dzieci i młodzieży na czas ferii. Z bogatej oferty sportowo-kulturalnej na pewno każdy wybierze dla siebie coś ciekawego. Równie ciekawa jest propozycja najbliższych koncertów i wydarzeń, o których piszemy w zapowiedziach. Poza tym można przeczytać o wielu wydarzeniach w naszej gminie, w szkołach i sporcie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN styczen-luty 2014.pdf