Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń-luty 2014

Drodzy Czytelnicy! W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie „Pulsu Niemodlina” w roku 2014. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszy to, że po raz kolejny wspólnie bawiliśmy się i graliśmy z całą Polską na rzecz najmłodszych i seniorów. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów nasze miasto przekazało ponad dziewięć tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka.
Warto także przeczytać artykuł o spotkaniu noworocznym, w którym burmistrz Niemodlina przedstawił szerokie podsumowanie minionego roku, a także plan tegorocznych inwestycji, o których na pewno będziemy informować w „Pulsie”. Nasza gazeta objęła patronatem ciekawe wydarzenie jednego z opolskich liceum, gdzie młode wolontariuszki wydały walkę rakowi w ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego Mam Haka na Raka.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, jakie Ośrodek Kultury, OSiR i biblioteka przygotowali dla dzieci i młodzieży na czas ferii. Z bogatej oferty sportowo-kulturalnej na pewno każdy wybierze dla siebie coś ciekawego. Równie ciekawa jest propozycja najbliższych koncertów i wydarzeń, o których piszemy w zapowiedziach. Poza tym można przeczytać o wielu wydarzeniach w naszej gminie, w szkołach i sporcie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN styczen-luty 2014.pdf