Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń-luty 2014

Drodzy Czytelnicy! W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie „Pulsu Niemodlina” w roku 2014. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszy to, że po raz kolejny wspólnie bawiliśmy się i graliśmy z całą Polską na rzecz najmłodszych i seniorów. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów nasze miasto przekazało ponad dziewięć tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka.
Warto także przeczytać artykuł o spotkaniu noworocznym, w którym burmistrz Niemodlina przedstawił szerokie podsumowanie minionego roku, a także plan tegorocznych inwestycji, o których na pewno będziemy informować w „Pulsie”. Nasza gazeta objęła patronatem ciekawe wydarzenie jednego z opolskich liceum, gdzie młode wolontariuszki wydały walkę rakowi w ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego Mam Haka na Raka.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, jakie Ośrodek Kultury, OSiR i biblioteka przygotowali dla dzieci i młodzieży na czas ferii. Z bogatej oferty sportowo-kulturalnej na pewno każdy wybierze dla siebie coś ciekawego. Równie ciekawa jest propozycja najbliższych koncertów i wydarzeń, o których piszemy w zapowiedziach. Poza tym można przeczytać o wielu wydarzeniach w naszej gminie, w szkołach i sporcie. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN styczen-luty 2014.pdf