Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Ferie z Ośrodkiem Kultury - program

PROGRAM FERII ZIMOWYCH 17-28 lutego 2014
 
Poniedziałek (17, 24 lutego)
9.30-11.30 Warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
12.00 Spektakl teatralny dla dzieci (Teatr Art.-Re Kraków)
13.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży
 
Wtorek (18, 25 lutego)
11.00 Poranek filmowy dla dzieci (projekcja bajek)
10.00-16.00 Lekcje gry na pianinie, keyboardzie dla dzieci i młodzieży (zajęcia nieodpłatne)
13.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży
17.00 Próba zespołów wokalnych (dorośli)
 
Środa (19, 26 lutego)
10.00-16.00 Lekcje gry na pianinie, keyboardzie dla dzieci i młodzieży (zajęcia nieodpłatne)
13.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży 
15.30 Warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży, karaoke
16.30-18.00 Dyskoteka dla dzieci/bal karnawałowy 
 
Czwartek (20, 27 lutego)
11.00 Poranek filmowy dla dzieci (projekcja bajek)
13.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży 
14.00 Próby zespołów młodzieżowych
 
Piątek (21, 28 lutego)
9.30-11.30 Warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
12.00 Spektakl teatralny dla dzieci (Teatr Art.-Re Kraków)
13.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży
14.00 Warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży, karaoke
15.00 Próby zespołów młodzieżowych
 
SPEKTAKLE
17.02 (poniedziałek) – „Jaś i drzewo fasoli”
21.02 (piątek) – „Złota kaczka”
24.02 (poniedziałek) – „Lech, Czech i Rus”
28.02 (piątek) – „Zajęcza chatka”
 
DSC_3183.jpeg