Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Gminny Konkurs Recytatorski "Miłość jest wśród nas" - 14 lutego 2014

Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Miłość jest wśród nas”, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Niemodlinie. Konkurs odbędzie się 14 lutego 2014 (piątek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
 
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 5-6), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych gminy Niemodlin. Swoją tematyką wpisuje się w dzień św. Walentego. Konkurs ma na celu propagowanie poezji wśród młodych mieszkańców naszej gminy, uwrażliwianie ich na tematykę związaną z miłością i uczuciami oraz wyrażanie ich w wierszu.
 
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia do dn. 10 lutego 2014 r. na adres Ośrodka Kultury w Niemodlinie, ul. Reja 1, 49-100 Niemodlin lub dostarczenie do sekretariatu Ośrodka Kultury.
 
Regulamin konkursu do pobrania: PDFRegulamin konkursu 2014.pdf
Karta zgłoszenia: PDFKarta zgłoszenia 2014.pdf