Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina grudzień 2013

Drodzy Czytelnicy. Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, w którym czuć atmosferę zbliżających się świąt. Tworzą ją zamieszczone życzenia oraz relacje z odwiedzin świętego Mikołaja. Jest także artykuł podsumowujący akcję Szlachetnej Paczki, która już po raz drugi pomogła w naszej gminie wielu potrzebującym rodzinom, jak i darczyńcom, myśleć o świętach Bożego Narodzenia z radością.
Zapraszamy do lektury relacji z święta górniczego stanu – Barbórki oraz podsumowania obchodów 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu. Zamieszczamy także wspomnienie o ppłk. Mirosławie Łozińskim, który był jednym z obrońców Przebraża. 
Zachęcamy do przeczytania wywiadów. Rozmawiamy z Elżbietą i Mariuszem Woźniakami o ich historycznej pasji i Kabaretem Młodych Panów o byciu w kabarecie i telewizji. 
Ponadto w świątecznym „Pulsie Niemodlina” odnajdziecie Państwo przepisy na najlepszego, czyli niemodlińskiego, karpia, których warto spróbować w te święta. Zapraszamy również do lektury artykułów i informacji o bieżących sprawach i wydarzeniach sportowych, z życia biblioteki i niemodlińskich szkół. Miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN grudzień 2013.pdf