Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina grudzień 2013

Drodzy Czytelnicy. Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, w którym czuć atmosferę zbliżających się świąt. Tworzą ją zamieszczone życzenia oraz relacje z odwiedzin świętego Mikołaja. Jest także artykuł podsumowujący akcję Szlachetnej Paczki, która już po raz drugi pomogła w naszej gminie wielu potrzebującym rodzinom, jak i darczyńcom, myśleć o świętach Bożego Narodzenia z radością.
Zapraszamy do lektury relacji z święta górniczego stanu – Barbórki oraz podsumowania obchodów 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu. Zamieszczamy także wspomnienie o ppłk. Mirosławie Łozińskim, który był jednym z obrońców Przebraża. 
Zachęcamy do przeczytania wywiadów. Rozmawiamy z Elżbietą i Mariuszem Woźniakami o ich historycznej pasji i Kabaretem Młodych Panów o byciu w kabarecie i telewizji. 
Ponadto w świątecznym „Pulsie Niemodlina” odnajdziecie Państwo przepisy na najlepszego, czyli niemodlińskiego, karpia, których warto spróbować w te święta. Zapraszamy również do lektury artykułów i informacji o bieżących sprawach i wydarzeniach sportowych, z życia biblioteki i niemodlińskich szkół. Miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN grudzień 2013.pdf