Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina grudzień 2013

Drodzy Czytelnicy. Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, w którym czuć atmosferę zbliżających się świąt. Tworzą ją zamieszczone życzenia oraz relacje z odwiedzin świętego Mikołaja. Jest także artykuł podsumowujący akcję Szlachetnej Paczki, która już po raz drugi pomogła w naszej gminie wielu potrzebującym rodzinom, jak i darczyńcom, myśleć o świętach Bożego Narodzenia z radością.
Zapraszamy do lektury relacji z święta górniczego stanu – Barbórki oraz podsumowania obchodów 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu. Zamieszczamy także wspomnienie o ppłk. Mirosławie Łozińskim, który był jednym z obrońców Przebraża. 
Zachęcamy do przeczytania wywiadów. Rozmawiamy z Elżbietą i Mariuszem Woźniakami o ich historycznej pasji i Kabaretem Młodych Panów o byciu w kabarecie i telewizji. 
Ponadto w świątecznym „Pulsie Niemodlina” odnajdziecie Państwo przepisy na najlepszego, czyli niemodlińskiego, karpia, których warto spróbować w te święta. Zapraszamy również do lektury artykułów i informacji o bieżących sprawach i wydarzeniach sportowych, z życia biblioteki i niemodlińskich szkół. Miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN grudzień 2013.pdf