Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Warsztaty hip-hop z finalistą You Can Dance

26 października dla zespołu Rytmix zostały zorganizowane, długo już wyczekiwane, warsztaty taneczne z „Zibim” - Zbigniewem Karbowskim, który jest finalistą pierwszej edycji show tanecznego „You Can Dance”, aktorem serialu w TVP 2 „Tancerze”, instruktorem i choreografem specjalizującym się w technice hip-hop.
Pan „Zibi” - bo o taką formę grzecznościową poprosił dzieci i młodzież naszego zespołu, na wstępie wyjaśnił uczestnikom najważniejsze zasady tańca hip-hopowego. Nasi tancerze poznali takie pojęcia jak „bogunce”, czy „sixstep” oraz uczyli się ich w praktyce. 
Nauka odbywała się w wesołej i przyjemnej atmosferze. Wszystkie grupy świetnie się spisały i zapamiętały z wielką dokładnością nowe schematy taneczne. Nie obyło się oczywiście bez niezmierzonej ilości błysków fleszy oraz wydania wielu autografów przez zaproszonego artystę.