Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

WYNIKI konkursu plastycznego dla dzieci MAŁY KARPIK 2013

Jury podczas obrad w dniu 4 października 2013 r. w składzie: Mirosław Hajnos – przewodniczący, Sławomir Łuczyński, Michał Graczyk, Marek Adamus, Małgorzata Biedroń, Marta Kwoczek, ustaliło co następuje:

Grand Prix – Patrycja Kasprzyszyn, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vc
 
Nagrody główne:
Kategoria klasy 0-IV 
1. miejsce - Laura Gallus, PSP w Popielowie, kl. II
2. miejsce - Oliwia Włodarczyk, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIb
3. miejsce – Paulina Wróbel, PSP w Popielowie, kl. IVa
Kategoria klasy V-VI 
1. miejsce – Julia Franciszków, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI
2. miejsce – Amelia Orlińska, PSP Stow. Przyjaciół Szkół Katolickich w Grabinie, kl. V
3. miejsce – Justyna Sulikowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V
 
Nagrody specjalne Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu:
kategoria kl. 0-IV
1. miejsce - Magdalena Jurek, PSP w Pokoju, kl. II
2. miejsce – Marta Panitz, PSP Grodziec 
3. miejsce – Katarzyna Dolak, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III
kategoria kl. V-VI
1. miejsce – Aleksandra Piechaczek, SP w Ozimku
2. miejsce – Krystyna Demeter, SP nr 1 w Niemodlinie
3. miejsce – Wiktor Wuczkowski, PSP w Pokoju, kl. V
 
WYRÓŻNIENIA
Wyróżnienia Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna”
kategoria kl. 0-IV
1. Joanna Paluszkieiwcz, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIIc
2. Oleg Bąkowski, PSP w Pokoju, kl. II
3. Karolina Budnik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIIc
4. Karolina Lasman, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II
kategoria kl. V-VI
1. Karina Wojciechowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VIb
2. Natalia Wójcik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vb
3. Natalia Lipczyńska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vb
4. Tomasz Posieka, PSP w Popielowie, kl. VI
 
Wyróżnienia Firmy „Ornament” Nysa:
- Kategoria klasy 0-IV Jakub Dębski, SP w Pokoju, kl. IV   
- Kategoria  klasy V-VI  Szymon Drzewiecki, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI
     
Wyróżnienie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemodlinie
 -   Oliwer Jordan, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II