Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

WYNIKI konkursu plastycznego dla dzieci MAŁY KARPIK 2013

Jury podczas obrad w dniu 4 października 2013 r. w składzie: Mirosław Hajnos – przewodniczący, Sławomir Łuczyński, Michał Graczyk, Marek Adamus, Małgorzata Biedroń, Marta Kwoczek, ustaliło co następuje:

Grand Prix – Patrycja Kasprzyszyn, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vc
 
Nagrody główne:
Kategoria klasy 0-IV 
1. miejsce - Laura Gallus, PSP w Popielowie, kl. II
2. miejsce - Oliwia Włodarczyk, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIb
3. miejsce – Paulina Wróbel, PSP w Popielowie, kl. IVa
Kategoria klasy V-VI 
1. miejsce – Julia Franciszków, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI
2. miejsce – Amelia Orlińska, PSP Stow. Przyjaciół Szkół Katolickich w Grabinie, kl. V
3. miejsce – Justyna Sulikowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V
 
Nagrody specjalne Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu:
kategoria kl. 0-IV
1. miejsce - Magdalena Jurek, PSP w Pokoju, kl. II
2. miejsce – Marta Panitz, PSP Grodziec 
3. miejsce – Katarzyna Dolak, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III
kategoria kl. V-VI
1. miejsce – Aleksandra Piechaczek, SP w Ozimku
2. miejsce – Krystyna Demeter, SP nr 1 w Niemodlinie
3. miejsce – Wiktor Wuczkowski, PSP w Pokoju, kl. V
 
WYRÓŻNIENIA
Wyróżnienia Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna”
kategoria kl. 0-IV
1. Joanna Paluszkieiwcz, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIIc
2. Oleg Bąkowski, PSP w Pokoju, kl. II
3. Karolina Budnik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IIIc
4. Karolina Lasman, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II
kategoria kl. V-VI
1. Karina Wojciechowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VIb
2. Natalia Wójcik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vb
3. Natalia Lipczyńska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. Vb
4. Tomasz Posieka, PSP w Popielowie, kl. VI
 
Wyróżnienia Firmy „Ornament” Nysa:
- Kategoria klasy 0-IV Jakub Dębski, SP w Pokoju, kl. IV   
- Kategoria  klasy V-VI  Szymon Drzewiecki, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI
     
Wyróżnienie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemodlinie
 -   Oliwer Jordan, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II