Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Aktualności

 • Życzenia wielkanocne

  tu 230kolkol.jpeg

  Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku.

  Katarzyna Paszula
  dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej
  wraz z pracownikami

 • Oceany 2019 - czwartek 16 maja

  Plakat_Osiecka_Oceany_2019. (1).jpeg

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.

 • OCEANY 2019 - 16 maja br. Regulamin i karta zgłoszenia - zapraszamy do udziału w konkursie!

  Oceany logo duże.jpeg

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”. Więcej informacji w PDFOceany 2019 regulamin.pdf oraz PDFOceany 2019 karta zgłoszenia.pdf

 • Koncert "Osiecka po męsku" Marcina Januszkiewicza - 16 maja 2019, godz. 18:00. Bilety 20 zł.

  ok_adka versja final.jpeg

  W ramach koncertu laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY 2019 wystąpi Marcin Januszkiewicz z projektem „Osiecka po męsku”. Koncert „Osiecka po męsku” to odważne, choć dalekie od estetyki szoku, wersje wielkich przebojów i piosenek mało znanych. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.

   

 • Wyróżnione w Słupsku

  słupsk.jpeg

  Na IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Podwórko emocji” wpłynęło łącznie 506 prac: 154 ze słupskich placówek oświatowych oraz 352 z placówek innych miast. Komisja nagrodziła 11, wyróżniła 17, a 55 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową. Wśród prac wyróżnionych znalazły się prace Wiktorii Śliwki, Patrycji Śliwki oraz Martyny Mróz z Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Kino w OK: "Ciemno, prawie noc" - piątek 26 kwietnia 2019, godz. 19:00

  file.ciemno-prawie-noc.jpeg

  Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny.

 • Kino w OK: "Robaczki z zaginionej dżungli" - piątek 26 kwietnia 2019, godz. 17:00

  ROBACZ.jpeg

  Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

 • Nasi młodzi aktorzy wystąpili w Prudniku

  prudnik (1).jpeg

  1 kwietnia 2019 r. spektakl "Bajka o szczęściu" wg. Izabeli Degórskiej, w reż. Małgorzaty Dolak, zrealizowany przez Młodzieżową Grupę Teatralną "Ref-lektor" z Ośrodka Kultury w Niemodlinie, rozpoczął Teatralny Tydzień w Prudniku.

 • Katarzyna Dolak po raz czwarty z główną nagrodą

  lalka (3).jpeg

  Po raz czwarty z rzędu Katarzyna Dolak, reprezentująca nasz Ośrodek, otrzymała I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Magia teatru - Lalka teatralna, organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W tym roku tematem był "Mały Książę".

 • Rytmix z nagrodami na Kotwicach 2019 - galeria zdjęć

  DSC_2436.jpeg

  W Tanecznych Grand Prix Polski - Kotwice 2019 w Brzegu nasi tancerze stanęli na podium w swoich kategoriach: Amelia Maibaum i Julia Misztal - 2 miejsce, Rytmix 1 - 3 miejsce, Rytmix 4 - 3 miejsce.

 • Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia oraz wystawa Dariusza Dąbrowskiego - zdjęcia

  14.jpeg

  21 marca 2019 r. w naszym Ośrodku Kultury wernisaż wystawy rysunku satyrycznego miał Dariusz Dąbrowski, którego prace wywołują uśmiech, a także refleksję nad człowiekiem uwikłanym w życie. Druga część wieczoru należała do naszego duetu wokalnego. Pani Małgorzata i pan Jerzy zaśpiewali piosenki, które grają im w duszy - w sposób ujmujący, pełen ciepła i radości ze śpiewania dla publiczności.

 • Rytmix zatańczył na World Dance Sosnowiec - galeria zdjęć

  DSC_2135.jpeg

  23 marca 2019 r. grupy Rytmix 1 oraz Rytmix 4 zatańczyły na międzynarodowym turnieju tanecznym w Sosnowcu. Bez podium, ale z wielką radością ze wspólnego występu i wyjazdu wróciliśmy do Niemodlina.

 • Bartosz Dudarz wyróżniony w Dąbrowie Górniczej

  dąbrowa gór.jpeg

  W siódmej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Labirynt Wyobraźni”, organizowanego przez Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, o tytule przewodnim „Łódź Podwodna”, wzięło udział 4019 uczestników z Polski, Ukrainy, Rumuni i Chin. W gronie wyróżnionych znalazł się wychowanek sekcji plastycznej Ośrodka Kultury - Bartosz Dudarz, a na wystawę zakwalifikowane zostały prace Wiktorii Jandy i Wojciecha Bochatczuka.

 • Nasze wokalistki laureatkami w Ozimku

  doremi2.jpeg

  W ogólnopolskim konkursie piosenki DO-RE-MI w Ozimku miejsce drugie w kategorii szkół podstawowych klas 1-3 zdobyła Joanna Szewczyk (za wykonanie piosenki „Ludzkie gadanie”), natomiast w kategorii wokalistów dorosłych miejsce drugie otrzymała Magdalena Skaza (za wykonanie piosenki „Zamykam oczy”), natomiast Wiktoria Kramczyńska - wyróżnienie (za wykonanie piosenki „Niech żyje bal”).

 • Jubileusz 5-lecia Niemodlińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - galeria zdjęć

  DSC_1687.jpeg

  28 lutego 2019 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie jubileusz pięciolecia działalności świętował Niemodliński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 • Recital Magdaleny Skazy - zdjęcia

  b.jpeg

  Piękny, subtelny głos, refleksyjne ballady, dźwięki fortepianu - wyczarowały nastrojowy recital wokalistki naszej Sceny Muzycznej.
  Przygotowanie: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski, 21 lutego 2019