Wersja dostępna cyfrowo Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności, i gdzie muzyka gra, muzyka gra…

Aktualności

 • Sukcesy wokalistów na Festiwalu z Serduszkiem 2021

  W gronie laureatów XX Festiwalu z Serduszkiem, zorganizowanego przez Tułowicki Ośrodek Kultury, znaleźli się wokaliści naszej Sceny Muzycznej: 2. miejsce zajął Krzysztof Pawlus, wyróżnienie otrzymała Joanna Paluszkiewicz. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.
 • Wznowienie zajęć od 1 marca 2021

  Wznawiamy zajęcia artystyczne w Ośrodku Kultury od 1 marca br. Bardzo prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zasadami organizacji zajęć oraz podpisanie oświadczenia i przyniesienie ze sobą na pierwsze zajęcia. Oświadczenie jest dobrowolne, jednak jego niepodpisanie uniemożliwia udział w zajęciach.
 • Oblicza zimy - konkurs fotograficzny, do 21 marca 2021

  Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem „Oblicza zimy. Zdjęcie z gminy Niemodlin lub Borów Niemodlińskich”. Tematem konkursu jest niebanalne ujęcie tematu zimowej fotografii wykonanej na terenie gminy Niemodlin lub Borów Niemodlińskich. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy gminy Niemodlin. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia.
 • I miejsce w Radlinie

  Patrycja Śliwka z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie zdobyła I miejsce w kategorii klas VI w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne okienko” zorganizowanym przez MOK w Radlinie.
 • Zrealizowaliśmy projekt przebudowy schodów

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie zrealizował projekt pn. „Przebudowa schodów w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie”. Celem operacji jest propagowanie rybackiego dziedzictwa kulturowego gminy Niemodlin oraz całego obszaru RLGD "Opolszczyzna". Dofinansowania operacji wynosi 71 245 złotych.
 • Patrycja Śliwka wyróżniona w Słupsku

  Na VI Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Cztery pory w oczach dziecka – inne zimy, inne zabawy”, zorganizowanym w Słupsku, w kategorii klas VI wyróżnienie otrzymała Patrycja Śliwka z sekcji plastycznej OK w Niemodlinie. W konkursie wzięło udział 45 placówek z całej Polski.
 • Życzenia świąteczne i noworoczne

  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składam serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji, wiary i nadziei w nadchodzącym Nowym Roku - Katarzyna Paszula, dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, wraz z pracownikami.
 • Siostry Śliwki wyróżnione w Komprachcicach

  Na tegorocznym XI Festiwalu Jesienne Nutki organizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach w gronie wyróżnionych - w kategorii klas szkół podstawowych - znalazły się Patrycja i Wiktoria Śliwki z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
 • "Barwy jesieni" - galeria zdjęć

  Przedstawiamy zdjęcia laureatów naszego konkursu fotograficznego "Barwy jesieni. Zdjęcie z gminy Niemodlin lub Borów Niemodlińskich".
 • Podpisanie umowy na przebudowę schodów

  W dniu 1 grudnia 2020 r. dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie Katarzyna Paszula podpisała z Zarządem Województwa Opolskiego umowę w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na dofinansowanie projektu „Przebudowa schodów w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie”. Projekt polega na przebudowie schodów w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie, lady/kontuaru szatni, zagospodarowaniu pomieszczenia gospodarczego oraz wyposażaniu w dwumodułową kuchnię mobilną, gabloty informacyjne i tablicę pamiątkową. Dofinansowania operacji wynosi 71 245 złotych. Projekt jest w fazie realizacji.
 • Opłaty za zajęcia zawieszone - informacja

  W związku z trwającym stanem epidemii w całym kraju i odwołaniem zajęć artystycznych, opłaty za zajęcia zostają zawieszone od dnia 1 listopada  2020 r. do 31 stycznia 2021 r.
 • Hanna Malinowska nagrodzona w Gierałtowicach

  10 listopada 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  „Jesień w oczach dziecka” organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach. Na konkurs napłynęło aż 2349 prac z 276 placówek, ukazujących piękno jesiennej przyrody. W kategorii klas drugich 3. miejsce otrzymała Hanna Malinowska z sekcji plastycznej OK w Niemodlinie.
 • Rozpoczęcie realizacji projektu przebudowy schodów w Ośrodku Kultury

  W ramach realizacji operacji „Przebudowa schodów w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie” zostały zamontowane gabloty ekspozycyjne w przedsionku budynku oraz rozpoczęły się prace związane z przebudową klatki schodowej – przebudowa belki schodowej wraz z wymianą stopni i spocznika schodowego. Kwota dofinansowania operacji wynosi 71 245 złotych. Projekt „Przebudowa schodów w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, tj. Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014–2020.
 • Wyróżnione w Lidzbarku Warmińskim

  Na VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słowem Malowane”, organizowanego przez  Oranżerię Kultury w Lidzbarku Warmińskim, wpłynęło 868 prac z 70 placówek. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były dzieła Jana Brzechwy. W gronie laureatów znalazły się wychowanki sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie: Kornelia Kliszcz - wyróżnienie w kategorii klas I-III oraz Dominika Korzeniewicz - wyróżnienie w kategorii klas IV-VIII.
 • Wejście do budynku i załatwianie spraw

  Wejście do budynku od strony ulicy Reymonta (naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 1). Żeby wejść, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 774 606 096. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą telefoniczną i mailową. Adresy są podane na naszej stronie w zakładce Kontakt.

Nasze zajęcia