Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Aktualności

 • Koncert "Osiecka po męsku" Marcina Januszkiewicza - 16 maja 2019, godz. 18:00. Bilety 20 zł.

  ok_adka versja final.jpeg

  W ramach koncertu laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY 2019 wystąpi Marcin Januszkiewicz z projektem „Osiecka po męsku”. Koncert „Osiecka po męsku” to odważne, choć dalekie od estetyki szoku, wersje wielkich przebojów i piosenek mało znanych. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.

   

 • Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2019

  Oceany logo duże.jpeg

  Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją uznaną na koncie organizatora do dnia 7 maja br.) XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2019. Podana lista jest listą kolejności występów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w czwartek 16 maja o godz. 9.00, od godz. 8.00 można sprawdzić podkłady. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk, piosenki lub kategorii prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie.

 • Oceany 2019 - czwartek 16 maja

  Plakat_Osiecka_Oceany_2019. (1).jpeg

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.

 • Kino w OK: "Słodki koniec dnia" - piątek 10 maja 2019, godz. 20:00

  slodki koniec dnia.png

  Miejscem akcji filmu jest etruskie miasto Volterra. Wszyscy się tu znają i szanują. Na niewielkim wzgórzu stoi dom Marii (Krystyna Janda) – polskiej poetki, laureatki Nagrody Nobla, autorytetu moralnego. Jej życie toczy się w rytmie włoskiej prowincji, jednak zostaje wywrócone do góry nogami, gdy otrzymuje szokującą wiadomość o tragicznym wydarzeniu. Pod wpływem emocji, podczas uroczystości nadania tytułu honorowego obywatela miasta, zamiast kurtuazyjnych podziękowań Maria wygłasza szokująco niepoprawną politycznie mowę. Od tego momentu bohaterka będzie doświadczać dotkliwych konsekwencji swojego wystąpienia.

 • Kino w OK: "Trzy kroki od siebie" - piątek 10 maja 2019, godz. 18:00

  trzy-kroki-od-siebie.jpeg

  Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.

 • Kino w OK: "Kraina cudów" - piątek 10 maja 2019, godz. 16:00

  kraina cudow.jpeg

  Kolorowa, magiczna animacja. June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt.

 • Kino w OK: "Miłość i miłosierdzie" - piątek 10 maja 2019, godz. 14:00

  milosc milosierdzie.jpeg

  "Miłość i Miłosierdzie", dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Analiza naukowa przeprowadzona w filmie dowodzi, że Faustyna rzeczywiście ujrzała Pana Jezusa.

 • Święto Karpia 2018 nagrodzone

  IMG_1101.jpeg

  24 kwietnia 2019 roku w Filharmonii Opolskiej miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród Marszałka Województwa Opolskiego „Partnerstwo bez granic – Opolskie 15 lat w Unii Europejskiej”. Spośród 17 projektów zgłoszonych przez instytucje publiczne z województwa opolskiego, Święto Karpia 2018 / Carp Festival otrzymało II nagrodę oraz nagrodę finansową w wysokości 3000 złotych. Nagrodę z rąk Marszałka odebrała Katarzyna Paszula, dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Młodzi artyści nagrodzeni w Muzeum Złota w Złotoryi

  wulkan Zosi.jpeg

  Na VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w Złotoryi „Piękno drzemiące w wulkanach" w gronie laureatów znaleźli się wychowankowie sekcji plastycznej Ośrodka Kultury: w kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymała Zofia Wąchała, wyróżnienie Jakub Klapan, w kategorii klas I-III wyróżnienie Szymon Dragańczyk. Na konkurs wpłynęły 744 prace z całej Polski.

 • Wyśpiewali nagrody w Korfantowie

  IMG_0055.jpeg

  25 kwietnia 2019 r. w Korfantowie, podczas Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, wokaliści Studia Piosenki i Sceny Muzycznej wyśpiewali nagrody:Krzysztof Pawlus (kat. 3) - trzecie miejsce, Julia Kupczak (kat. 4) - wyróżnienie, Anna Hildebrand (kat. 4) - pierwsze miejsce, Joanna Paluszkiewicz (kat. 5) - pierwsze miejsce.

 • Wyróżnione w Słupsku

  słupsk.jpeg

  Na IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Podwórko emocji” wpłynęło łącznie 506 prac: 154 ze słupskich placówek oświatowych oraz 352 z placówek innych miast. Komisja nagrodziła 11, wyróżniła 17, a 55 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową. Wśród prac wyróżnionych znalazły się prace Wiktorii Śliwki, Patrycji Śliwki oraz Martyny Mróz z Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Nasi młodzi aktorzy wystąpili w Prudniku

  prudnik (1).jpeg

  1 kwietnia 2019 r. spektakl "Bajka o szczęściu" wg. Izabeli Degórskiej, w reż. Małgorzaty Dolak, zrealizowany przez Młodzieżową Grupę Teatralną "Ref-lektor" z Ośrodka Kultury w Niemodlinie, rozpoczął Teatralny Tydzień w Prudniku.

 • Katarzyna Dolak po raz czwarty z główną nagrodą

  lalka (3).jpeg

  Po raz czwarty z rzędu Katarzyna Dolak, reprezentująca nasz Ośrodek, otrzymała I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Magia teatru - Lalka teatralna, organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W tym roku tematem był "Mały Książę".

 • Rytmix z nagrodami na Kotwicach 2019 - galeria zdjęć

  DSC_2436.jpeg

  W Tanecznych Grand Prix Polski - Kotwice 2019 w Brzegu nasi tancerze stanęli na podium w swoich kategoriach: Amelia Maibaum i Julia Misztal - 2 miejsce, Rytmix 1 - 3 miejsce, Rytmix 4 - 3 miejsce.

 • Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia oraz wystawa Dariusza Dąbrowskiego - zdjęcia

  14.jpeg

  21 marca 2019 r. w naszym Ośrodku Kultury wernisaż wystawy rysunku satyrycznego miał Dariusz Dąbrowski, którego prace wywołują uśmiech, a także refleksję nad człowiekiem uwikłanym w życie. Druga część wieczoru należała do naszego duetu wokalnego. Pani Małgorzata i pan Jerzy zaśpiewali piosenki, które grają im w duszy - w sposób ujmujący, pełen ciepła i radości ze śpiewania dla publiczności.

 • Rytmix zatańczył na World Dance Sosnowiec - galeria zdjęć

  DSC_2135.jpeg

  23 marca 2019 r. grupy Rytmix 1 oraz Rytmix 4 zatańczyły na międzynarodowym turnieju tanecznym w Sosnowcu. Bez podium, ale z wielką radością ze wspólnego występu i wyjazdu wróciliśmy do Niemodlina.