Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Aktualności

 • Gminny Konkurs Recytatorski "Miłość jest wśród nas" - 6 lutego 2020, godz. 10:00

  Miłość wśród nas logo.jpeg

  Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji gminnego konkursu recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dn. 30 stycznia na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, ul. M. Reja 1, 49-100 Niemodlin lub dostarczenie do sekretariatu ośrodka kultury, lub przesłanie skanu na adres: promocja@okniemodlin.org.

  Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania PDFRegulamin Miłość 2020.pdf PDFZgłoszenie Miłość 2020.pdf

 • Kino w OK: "Tajni i fajni" - piątek 14 lutego 2020, godz. 16:00

  tajni.jpeg

  "Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie...

 • Kino w OK: "365 dni" - piątek 14 lutego 2020, godz. 18:00

  365.jpeg

  Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

 • Kino w OK: "Jak zostałem gangsterem" - piątek 14 lutego 2020, godz. 20:00

  gangster.jpeg

  "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita.

 • WOŚP 2020 - rekordowa kwota zebrana podczas Finału w NIemodlinie

  6_28FinalWOSP2020_statek_logo_NA_MALE_RZECZY_podglad.jpeg

  Rekordowa kwota zebrana 12 stycznia 2020 podczas 28. Finału WOŚP w Niemodlinie wyniosła ponad 41 tysięcy. To 12 tysięcy więcej niż rok temu.

  ❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili pieniądze do puszek i wzięli udział w licytacjach.
  ❤️ Dziękujemy naszym wolontariuszom, darczyńcom i partnerom.
  ❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy zagrali, zaśpiewali i zatańczyli na Finale w Niemodlinie.
  ❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji Orkiestry w Niemodlinie, organizatorom i sztabowi WOŚP.

 • Zofia Drabik i Aleksandra Romanowska wyróżnione we Wrocławiu

  Drzewa wrocław (2).jpeg

  W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Drzewa Wokół Nas” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 25 we Wrocławiu wyróżnienia zdobyły Zofia Drabik i Aleksandra Romanowska z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Na konkurs wpłynęło 759 prac z całej Polski.

 • Sukces naszych wokalistek

  doremi.jpeg

  Joanna Paluszkiewicz, Wiktoria Burzec i Wiktoria Kramczyńska  ze Sceny Muzycznej, zakwalifikowały się do koncertu laureatów XV Festiwalu Piosenki DO-RE-MI w Ozimku. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Patrycja Śliwka nagrodzona w Aleksandrowie Łódzkim

  paletka.jpeg

  Rozstrzygnięto I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Anioły" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. Na konkurs wpłynęło 1197 prac. W kategorii wiekowej 10 -12 lat III nagrodę zdobyła Patrycja Śliwka z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Gratulujemy laureatce i instruktorowi. Uroczyste wręczenie nagród 20 grudnia w MDK w Aleksandrowie Łódzkim.

 • Mikołajki 2019 - zdjęcia

  DSC_0943.jpeg

  Tańce, zabawy z elfem i reniferem, z balonami i prezentami, zdobywanie sprawności pomocnika św. Mikołaja, pieczątki, robienie serc, zamykanie w bańce i wiele innych zabaw na Mikołajkach z Ośrodkiem Kultury.

 • Zuzanna Hatala wyróżniona w Radlinie

  paletka.jpeg

  Rozstrzygnięto XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczne Okienko" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: "Jak tu nie kochać pszczół?" W gronie wyróżnionych znalazła się praca Zuzanny Hatali z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie prowadzonej przez instruktora Michała Graczyka. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano również pracę Hanny Hajtałowicz.

 • Zofia Drabik i Wiktoria Śliwka wyróżnione

  ZOFIA DRABIK.jpeg

  Na ogłoszony przez Magurski Park Narodowy ogólnopolski konkurs plastyczny edycja XIV Magurskie Krajobrazy wpłynęły łącznie 323 prace z całej Polski. W gronie laureatów znalazły się wychowanki naszej sekcji plastycznej prowadzonej przez instruktora Michała Graczyka. W kategorii I - wyróżnienie Zofia Drabik, w kategorii II - wyróżnienie Wiktoria Śliwka.

 • Nowe wyposażenie Ośrodka Kultury

  nag (4).jpeg

  Ciąg dalszy zmian w naszym Ośrodku Kultury. W ramach realizacji projektu sala konferencyjna, foyer, hol oraz sala na piętrze zostały wyposażone w system nagłośnieniowy, który może pracować łącznie lub niezależnie. Dodatkowo, również w ramach projektu, została zainstalowana aluminiowa krata ekspozycyjna.

 • Liliana Miszczyk wyśpiewała 2. miejsce

  IMG_2206.jpeg

  W dniu 29 października 2019 r. na XXIII Festiwalu Andrzejkowym, zorganizowanym przez GOKSiR Łambinowice, nasza solistka Liliana Miszczyk zdobyła drugie miejsce w kat. kl. 1-3, natomiast Joanna Szewczyk wyróżnienie. 

 • Marszałek Województwa wyróżnił Karolinę Micuń

  marszalek karolina wyroznienie (1).jpeg

  W dniu 7 października 2019 r., podczas XX jubileuszowej gali wręczenia nagród Marszałka Województwa Opolskiego dla animatorów i twórców kultury, nasza instruktorka tańca - Karolina Micuń - odebrała wyróżnienie. Cieszymy się i jesteśmy dumni całym Ośrodkiem i całym Niemodlinem. Gratulacje.

 • 28. Finał WOŚP - niedziela 12 stycznia 2020 r.

  Plakat_Wielka Orkiestra 2020.jpeg

  Niemodliński sztab WOŚP, Ośrodek Kultury w Niemodlinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie, Uczniowski Klub Sportowy "Sokolik" Niemodlin, Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Niemodlin oraz Zespół Szkół w Niemodlinie zapraszają na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę 12 stycznia 2020, hala widowiskowo-sportowa w Niemodlinie.

 • Katalog XVII Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2019

  Karpik2019_FrontPage-16x9.jpeg

  Zapraszamy do obejrzenia katalogu prac tegorocznej edycji konkursu PDFKatalog_KARPIK_2019.pdf