Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Aktualności

 • Regulamin / Contest rules KARPIK 2019

  Karpik.jpeg

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2019 PDFRegulamin KARPIK 2019.pdf

  We invite you to take part in the Karpik 2019 competition PDFKarpik-2019-contest-rules.pdf

 • Konkurs rysunkowy dla dzieci MAŁY KARPIK 2019

  Karpik_znak_gold.png

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym MAŁY KARPIK 2019. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Niemodlin oraz gmin: Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Murów, Ozimek, Pokój, Popielów, Świerczów, Tułowice, Turawa, Zębowice. Uczestnicy oceniani będą w dwóch kategoriach wiekowych: - kategoria I: klasy 0-4, - kategoria II: klasy 5-6, - kategoria III: klasy 7-8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie lub dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszeń uczestnika do dnia 30 września na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin PDFMały Karpik 2019 regulamin i karta zgł..pdf

 • Kino w OK: "Tajemnica ojca Pio" - sobota 14 września 2019, godz. 14:00

  pio.jpeg

  O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne? Tajemnica Ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła.

 • Kino w OK: "Playmobile" - sobota 14 września 2019, godz. 16:00

  playmobile.jpeg

  Oto chwila, na którą czekały miliony dzieciaków! Po raz pierwszy w historii zabawki z uniwersum PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina Lodu” i „Zaplątani”.

 • Kino w OK: "Polityka" - sobota 14 września 2019, godz. 18:00

  polityka.jpeg

  W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

 • Kino w OK: "Angry Birds 2" - sobota 28 września 2019, godz. 15:00

  angry-birds-2.jpeg

  Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

 • Kino w OK: "Legiony" - sobota 28 września 2019, godz. 17:00

  legiony_plakat.jpeg

  „Legiony” to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Wielka historia w filmie jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański) – dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), narzeczony Oli, ułan i członek Drużyn Strzeleckich. Ich spotkanie rozpocznie burzliwy romans, który wystawi relacje bohaterów na wielką próbę. Obok postaci fikcyjnych, których historie wzorowano na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawia się szereg osobistości znanych z kart historii. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. „Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki) i wielu innych

 • Kino w OK: "Pewnego razu w Hollywood" - sobota 28 września 2019, godz. 19:30

  w hollywood.jpeg

  „Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

 • Małgorzata Kalińska - I nagroda w Głuchołazach

  mk1 (2).jpeg

  Nasza wokalistka, Małgorzata Kalińska, wyśpiewała pierwszą nagrodę w IV Głuchołaskim Przeglądzie Piosenki Kresowej w kategorii solistów.

 • Rytmix w Chrząstowicach z sukcesami - galeria zdjęć

  j.jpeg

  Na IV Tanecznych Mistrzostwach Opolszczyzny w Chrząstowicach wszystkie występy naszych tancerzy zostały uhonorowane miejscami na podium: Rytmix 4 - I msc. w kat. Show dance, Rytmix 1 - I msc. w kat. Disco dance, Rytmix 4 - I msc. w kat. Disco dance, Duet disco dance do lat 11: Amelia Maibaum i Julia Misztal - I msc., Duet disco dance 12-15 lat: Julia Rudnicka i Wanessa Krawczyk - I msc., Solo disco dance 12-15 lat: Wanessa Krawczyk - III msc.

 • Recital Mai Myśliwiec - zdjęcia

  DSC_3157.jpeg

  Są osoby, które śpiewają wykorzystując tylko głos. Są również tacy wokaliści, którzy wkładają całych siebie w wykonywane utwory. I tak było na dzisiejszym recitalu Mai Myśliwiec ze Sceny Muzycznej. Przygotowanie: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Sukces na Piosenkobraniu 2019

  piosenkobranie 2019 (2).jpeg

  Sukces wokalistów Sceny Muzycznej w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Piosenkobranie w Opolu. Maja Myśliwiec za wykonanie piosenki „Jestem chora” zdobyła miejsce pierwsze w kategorii dorośli, natomiast Jerzy Sadłoń za wykonanie piosenki „Pod niebem pełnym cudów” otrzymał wyróżnienie. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Nasi wychowankowie na pikniku Zamku Niemodlin - zdjęcia

  aniołek zamek (2).jpeg

  9 czerwca 2019 r. na Zamku w Niemodlinie zaprezentowały się zespoły taneczne Rytmix 3 oraz Rytmix 1, Młodzieżowa Grupa Teatralna Ref - lektor oraz zespół Piąty Bieg.

 • Rytmix wrócił z nagrodami z Rybnika

  DSC_3006.jpeg

  2 czerwca 2019 r. w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Rhythm & Style" zorganizowanym przez Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach nasze tancerki i tancerze zdobyli nagrody: Rytmix 3 - miejsce 2, Rytmix 1 - miejsce 3.

 • Aleksandra Romanowska laureatka konkursu w Krakowie

  MDK Dom Harcerza.jpeg

  Rozstrzygnięto XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mój Brzechwa", organizowanego przez MDK "Dom Harcerza" w Krakowie. Na konkurs wpłynęły prace ze 126 placówek. Wśród laureatów w kategorii klas I-III znalazła się praca Aleksandry Romanowskiej z naszej sekcji plastycznej. Dyplomem została również wyróżniona placówka Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Joanna Szewczyk druga w Dąbrowie

  Szewczyk Dąbrowa 2019.jpeg

  Joanna Szewczyk ze Studia Piosenki naszego Ośrodka Kultury zdobyła drugie miejsce i Srebrny Liść Dębu na Wojewódzkim Festiwalu w Dąbrowie. Przygotowanie muzyczne: Natalia Kryjom.