Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Aktualności

 • Zapisy na zajęcia plastyczne w czerwcu

  OK Logo duze.jpeg

  Dzieci, które uczęszczały przed kwarantanną na zajęcia plastyczne, mogą zapisywać się na zajęcia plastyczne w miesiącu czerwcu. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do czwartku, w godzinach: 12.30-13.15, 13.30-14.15, 14.30-15.15. Na zajęciach w jednej grupie może być maksymalnie 3 dzieci. Na zajęcia obowiązują zapisy u p. Michała Graczyka, pod numerem telefonu 774 606 096. Udział w czerwcowych zajęciach jest nieodpłatny. W zajęciach nie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym. Na zajęcia plastyczne należy przynieść własne kredki, cienkopisy, flamastry, farbki. Rodzice chętnych uczestników powinni zapoznać się z regulaminem zajęć oraz podpisać zgłoszenie.

 • Wznawiamy zajęcia artystyczne w czerwcu 2020

  OK Logo duze.jpeg

  Od 1 czerwca br. wznawiamy zajęcia artystyczne: Rytmix, plastyczne, nauka gry na pianinie, Scena Muzyczna. W związku z obostrzeniami oraz organizacją zajęć, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w salach może przebywać ograniczona liczba osób (1 osoba na 10 m2). Udział w czerwcowych zajęciach jest dla osób chętnych, które uczęszczały przed kwarantanną na zajęcia, oraz nieodpłatny. W zajęciach nie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym. Rodzice chętnych uczestników powinni zapoznać się z regulaminem zajęć oraz podpisać zgłoszenie. PDFRegulamin zajeć OK czerwiec 2020.pdf  PDFZgłoszenie OK czerwiec 2020.pdf

 • Opłaty za zajęcia za marzec, kwiecień, maj - informacja

  OK Logo duze.jpeg

  Z dniem 25 marca 2020 r., w związku z ogłoszeniem epidemii w całym kraju i odwołaniem zajęć artystycznych prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej od dn. 12 marca br., wprowadza się następujące opłaty za zajęcia.

 • Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze zakątki mojego miasta" - galeria prac

  dziedzic.jpeg

  Dziękujemy młodym rysownikom za wzięcie udziału w naszym internetowym konkursie plastycznym „Najpiękniejsze zakątki mojego miasta” - Niemodlin - architektura, przyroda, zabytki… Wszystkie prace, dzięki swej pomysłowości, technice i ujęciu tematu, znalazły uznanie w oczach jury, które przyznało sześć nagród dla: Magdaleny Dziedzic, Bartosza Dudarza, Hanny Jagiełło, Kacpra Śliwki, Patrycji Śliwki, Wiktorii Śliwki. Zapraszamy do obejrzenia prac.

 • Internetowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsze zakątki mojego miasta"

  c.jpeg

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza uczniów szkół podstawowych z gminy Niemodlin do udziału w internetowym konkursie plastycznym „Najpiękniejsze zakątki mojego miasta” - Niemodlin - architektura, przyroda, zabytki…

  Czekamy na wasze prace posłane drogą mailową do końca kwietnia na adres: promocja@okniemodlin.org
  Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz zostaną zaprezentowane w wirtualnej galerii na stronie internetowej Ośrodka Kultury oraz na Facebooku.

 • Zawieszone zajęcia i wydarzenia do odwołania

  OK Logo duze.jpeg
 • Budynek Ośrodka Kultury nieczynny do odwołania

  OK Logo duze.jpeg

  Ze względu na zaistniałą sytuację budynek Ośrodka Kultury w Niemodlinie jest nieczynny do dwołania. Prosimy we wszelkich sprawach o kontakt telefoniczny (774 606 096) lub mailowy. Dane kontaktowe są podane na naszej stronie w zakładce Kontakt.

 • Życzenia wielkanocne

  tu 230kolkol.jpeg

  Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha oraz wiary i nadziei.

  Katarzyna Paszula
  dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej
  wraz z pracownikami

 • OCEANY 2020 - 22 maja br. ODWOŁANE

  Plakat_Oceany_2020 ciety.jpeg

  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy decyzję o odwołaniu zaplanowanego na maj br. XV Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Jeśli sytuacja pozwoli, konkurs i koncert laureatów odbędą się w późniejszym terminie, o czym Was niezwłocznie powiadomimy.

 • Zofia Drabik i Maja Mazur wyróżnione we Wrocławiu

  wrocław 2020.jpeg

  Spośród 759 prac nadesłanych z całej Polski na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Drzewa Wokół Nas” organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wrocławiu w gronie wyróżnionych znalazły się Zofia Drabik i Maja Mazur z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Koncert Sceny Muzycznej i wernisaż Krystyny Krysiak - galeria zdjęć

  DSC_1314.jpeg

  Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z wydarzenia muzyczno-malarskiego. 4 marca 2020 r. zaśpiewali wokaliści Sceny Muzycznej Ośrodka Kultury oraz swoje obrazy zaprezentowała Krystyna Krysiak.

 • Julia Prochowska finalistką konkursu w Olsztynie

  Olsztyn 2020.jpeg

  Praca Julii Prochowskiej z sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie znalazła się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, organizowanego przez Instytut Sztuk Pięknych w Olsztynie. Organizatorzy spośród nadesłanych prac zakwalifikowali 34 prace. Wystawa finalistów będzie miała miejsce w kwietniu w Galerii Przepompownia w Olsztynie.

 • Wiktoria Śliwka i Amelia Perzyna nagrodzone w konkursie rysunkowym

  lektury 2020 (1).jpeg

  Na IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Projekt okładki mojej ulubionej lektury szkolnej”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Celinach, II miejsce w kategorii klas IV-VI zdobyła Wiktoria Śliwka za pracę „Tajemniczy ogród”, a Amelia Perzyna otrzymała wyróżnienie za pracę „Akademia Pana Kleksa”. Gratulujemy młodym rysowniczkom, reprezentującym sekcję plastyczną Ośrodka Kultury.

 • Nasze wokalistki wyróżnione na Festiwalu z Serduszkiem 2020

  serduszko 2020 (2).jpeg

  Z XIX Festiwalu Piosenki z Serduszkiem 2020, zorganizowanego w Walentynki przez Tułowicki Ośrodek Kultury, wszystkie nasze wokalistki Sceny Muzycznej wróciły z wyróżnieniami w swoich kat. wiekowych: Anna Hildebrand, Wiktoria Kramczyńska, Joanna Paluszkiewicz i Joanna Szewczyk. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Miłość jest wśród nas 2020 - wyniki i zdjęcia

  DSC_1079.jpeg

  W dniu 6 lutego 2020 r. Ośrodek Kultury w Niemodlinie zorganizował po raz kolejny gminny konkurs recytatorski „Miłość jest wśród nas”. Tegoroczny konkurs zgromadził 20 uczniów ze szkół w Niemodlinie, Graczach, Grabinie i Rogach. Młodzież recytowała wiersze o tematyce miłosnej w trzech kategoriach wiekowych. Jury postanowiło przyznać Grand Prix Nikodemowi Lipczyńskiemu z Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Niemodlinie za recytację wiersza Wisławy Szymborskiej „Umrzeć z miłości”.

 • Wyśpiewane nagrody w Ozimku

  doremi 2020.jpeg

  W dniu 2 lutego 2020 nasze wokalistki na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej DO-RE-MI w Ozimku wyśpiewały nagrody w swoich kategoriach wiekowych: Joanna Paluszkiewicz - I miejsce w kategorii szkół licealnych, Wiktoria Kramczyńska - II miejsce w tej samej kategorii, natomiast w kategorii szkół podstawowych klas 6-8 Wiktoria Burzec - III miejsce. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.