Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Aktualności

 • Nasi wokaliści nagrodzeni na Festiwalu z Serduszkiem

  Serduszko 2018 (1).jpeg

  Sukcesy młodych wokalistów naszego Ośrodka Kultury na Festiwalu z Serduszkiem w Tułowicach. Wychowankowie Katarzyny Paszuli i Pawła Ostrowskiego wyśpiewali w kategoriach wiekowych następujące miejsca: I miejsce - Kamil Kilian, II miejsce - Hania Zaremba, III miejsce - Asia Paluszkiewicz, III miejsce - Maja Myśliwiec, III miejsce - Ania Hildebrand, wyróżnienie - Wiktoria Weronika Burzec. W kategorii najmłodszej wychowankowie Natalii Kryjom zdobyli następujące miejsca i wyróżnienia: Antosia Zaremba - II miejsce, Zosia Wąchała i Joasia Szewczyk - wyróżnienia.

 • Harmonogram zajęć OK Niemodlin od 2 stycznia 2018

  Harmonogram zajęć OK Niemodlin od 02.01.2018.jpeg

  Harmonogram zajęć kulturalnych obowiązujący od 2 stycznia 2018 roku. Rozkład godzinowy nie uległ zmianie, ale w związku z remontem budynku Ośrodka Kultury spotykamy się w różnych miejscach. Wpłaty należy regulować "z góry" do 15-go każdego miesiąca wyłącznie przelewem na konto nr 83 8890 1079 0009 5035 2006 0001. Harmonogram do pobrania PDFHarmonogram zajęć OK Niemodlin od 02.01.2018.pdf

 • 26. Finał WOŚP - galeria zdjęć

  e (12).jpeg

  Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli i włączyli się w niemodliński Finał WOŚP. Zebrana kwota wyniosła ponad dwadzieścia tysięcy złotych, które w tym roku zostaną przekazane na leczenie noworodków.

 • Kamil Kilian w The Voice Kids

  Kamil Kilian Voice.jpeg

  Kamil Kilian, młody wokalista Ośrodka Kultury w Niemodlinie, 6 stycznia 2018 r. wystąpił w przesłuchaniach w ciemno pierwszej polskiej edycji The Voice Kids w TVP 2 i trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Kamil zaśpiewał "Walks Like Rihanna" zespołu The Wanted.

  Występ Kamila można zobaczyć na kanale The Voice Kids Poland pod tym linkiem https://youtu.be/FxKJHQvIpJU

 • 30 lat Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury

  Dyplom od SPAK.jpeg

  W dniu 17 stycznia br. w Teatrze Rampa w Warszawie odbyła się jubileuszowa gala 30-lecia Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury.  Podczas gali uhonorowano również Ośrodek Kultury w Niemodlinie. Prezes SPAK – u, Witold Mysyrowicz, wręczył dyrektor OK Katarzynie Paszuli i rysownikowi Michałowi Graczykowi okolicznościowy dyplom za organizację Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” oraz życzył organizatorom dalszego rozwoju „Karpika” dla dobra polskiej i światowej sztuki karykatury.

 • Święto Karpia 2017 / Carp Festival - relacja, zdjęcia, filmiki

  DSC_0249.jpeg

  Święto Karpia 2017 / Carp Festival było pod wieloma względami wyjątkowe. W skład imprezy weszło kilkanaście różnych wydarzeń, które odbyły się głównie w Niemodlinie, ale także w Mosznej i w Przygorzelu, na przestrzeni ponad miesiąca, od 6 października do 18 listopada 2017. I to wszystko pod jedną nazwą – Święto Karpia.

 • Katarzyna Dolak wyróżniona w Stawigudzie

  K Dolak.jpeg

  Na XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kalendarz GOK 2018” organizowanym w Stawigudzie, wśród wyróżnionych znalazła się wychowanka sekcji plastycznej Ośrodka Kultury, Katarzyna Dolak. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie”- te słowa wypowiedział Jimmy Page z Led Zeppelin.

 • Mikołajkowe warsztaty hip hop z Zibim (2017) - galeria zdjęć

  DSC_1823.jpeg

  Jaki jest najlepszy prezent dla młodych tancerzy? Taniec! A kiedy jeszcze są to zajęcia z hip hopu z energetycznym prowadzącym, to uśmiech i radość na twarzach murowane. 2 grudnia 2017 r. w Ośrodku Kultury swoje warsztaty taneczne miały wszystkie grupy Rytmix. Poprowadził je Zbigniew "Zibi" Karbowski

 • Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń laureatami Senioriady 2017

  senioriada 2017 (4).jpeg

  Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń zostali laureatami Nyskiej Senioriady 2017 w kategorii śpiewu i wystąpili na koncercie finałowym w dniu 19 listopada br. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski.

 • Kamil Kilian wystąpi na gali "Karolka" 2018

  karolek.jpeg

  Kamil Kilian, wokalista Sceny Muzycznej Ośrodka Kultury, zakwalifikował się do udziału w gali Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Karolek" 2018. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula i Paweł Ostrowski. Karolek 2018 to XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki. Festiwal jest organizowany przez uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu.

 • Patrycja Śliwka oraz Hanna Kozioł wyróżnione w Radlinie

  radlin okienko.jpeg

  Na XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Magiczne Okienko", organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie, wyróżnienia zdobyły wychowanki sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie - Patrycja Śliwka oraz Hanna Kozioł, a do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano pracę Wiktorii Śliwki.

 • Nagroda dla Wiktorii Mazurkiewicz

  slowem_malowane.jpeg

  Na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słowem malowane", organizowanym przez Oranżerię Kultury w Lidzbarku Warmińskim, jedną z głównych nagród w kategorii klas 1-3 zdobyła Wiktoria Mazurkiewicz, wychowanka sekcji plastycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.

 • Katalog XV Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2017

  XV MKRS Karpik.jpeg

  Zapraszamy do obejrzenia katalogu prac tegorocznej edycji konkursu PDFKatalog_KARPIK_2017.pdf

 • "Piosenka jest dobra na wszystko" - galeria zdjęć

  1300.jpeg

  Ach, cóż to był za koncert! Wesoło i nastrojowo, satyrycznie i tak po prostu - od serca. Ale przede wszystkim dobra muzyka i wspaniałe teksty w wykonaniu Sceny Muzycznej i grupy teatralnej naszego Ośrodka Kultury. Naprawdę, piosenka jest dobra na wszystko! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • Michał Graczyk otrzymał Magnolię Powiatu Opolskiego

  Graczyk magnolia.jpeg

  Michał Graczyk, instruktor plastyki w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, otrzymał Magnolię Powiatu Opolskiego 2017 w kategorii animatora kultury. Nagrodę Starosty Opolskiego laureat odebrał podczas gali, która odbyła się 26 października 2017 r. w Hotelu Arkas w Prószkowie.

  Nagroda ma na celu wyróżnienie podmiotów i osób, ich działalności, twórczości, podkreślenie wybitnych osiągnięć, wyników i efektów pracy polegającej na popularyzowaniu pozytywnych wartości, działań wynikających z osobistego zaangażowania, poświęcenia, wytrwałości, znacznie przekraczających etatowe, zawodowe i statutowe obowiązki.

 • Święto Karpia z pierwszą nagrodą w województwie

  1a.jpeg

  Święto Karpia 2016 najlepszą inicjatywą w województwie opolskim realizowaną przez instytucję publiczną. Celem konkursu Marszałka Województwa Opolskiego „Partnerstwo bez granic” było wyłonienie najciekawszych inicjatyw realizowanych przez samorządy lokalne, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe województwa opolskiego we współpracy z partnerami zagranicznymi.