Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - marzec

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce drugie, w tym roku, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Luty i marzec to miesiące obfite w wydarzenia. Za nami ferie zimowe, opisujemy więc ich przebieg w szkołach i placówkach oświatowo-kulturalnych naszej gminy. Nie zabraknie także bieżących spraw, ogłoszeń i wydarzeń z życia niemodlińskiej społeczności dotyczących m.in. edukacji, polityki, rolnictwa i kultury. Ponadto, jak zwykle, znajdą Państwo najświeższe informacje o gminie w, wydawanym co miesiąc, biuletynie.

Opisujemy również przebieg uroczystości związanej z uhonorowaniem Wojewody Opolskiego tytułem „Zasłużony dla Ziemi Niemodlińskiej” oraz przebieg konkursów recytatorskich, które odbyły się w lutym w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.
Specjalnie dla wszystkich Pań, z okazji ich święta, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie zaśpiewała Grażyna Łobaszewska. W marcowym wydaniu naszego pisma znajdą Państwo relację z tego koncertu oraz ciekawy wywiad z artystką.
Nasza redakcja rozmawiała również z rysownikiem Januszem Kożusznikiem, który w Ośrodku Kultury w Niemodlinie miał wernisaż wystawy swoich prac, a także z młodą instruktorką śpiewu – Magdaleną Krzemień. Oba te wywiady będą Państwo mogli przeczytać również w tym wydaniu.
Proponujemy także wiele ciekawostek historycznych, relacji sportowych i zapowiedzi kulturalnych.
Życzymy miłej lektury

Redakcja