Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - marzec

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce drugie, w tym roku, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Luty i marzec to miesiące obfite w wydarzenia. Za nami ferie zimowe, opisujemy więc ich przebieg w szkołach i placówkach oświatowo-kulturalnych naszej gminy. Nie zabraknie także bieżących spraw, ogłoszeń i wydarzeń z życia niemodlińskiej społeczności dotyczących m.in. edukacji, polityki, rolnictwa i kultury. Ponadto, jak zwykle, znajdą Państwo najświeższe informacje o gminie w, wydawanym co miesiąc, biuletynie.

Opisujemy również przebieg uroczystości związanej z uhonorowaniem Wojewody Opolskiego tytułem „Zasłużony dla Ziemi Niemodlińskiej” oraz przebieg konkursów recytatorskich, które odbyły się w lutym w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.
Specjalnie dla wszystkich Pań, z okazji ich święta, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie zaśpiewała Grażyna Łobaszewska. W marcowym wydaniu naszego pisma znajdą Państwo relację z tego koncertu oraz ciekawy wywiad z artystką.
Nasza redakcja rozmawiała również z rysownikiem Januszem Kożusznikiem, który w Ośrodku Kultury w Niemodlinie miał wernisaż wystawy swoich prac, a także z młodą instruktorką śpiewu – Magdaleną Krzemień. Oba te wywiady będą Państwo mogli przeczytać również w tym wydaniu.
Proponujemy także wiele ciekawostek historycznych, relacji sportowych i zapowiedzi kulturalnych.
Życzymy miłej lektury

Redakcja