Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - czerwiec 2011

Przed Wami kolejne, czerwcowe, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Znajdziecie w nim wiele informacji na temat bieżących wydarzeń z życia gminy Niemodlin. Z pewnością jednym z nich były obchody Dni Niemodlina, o których szeroko piszemy. Prezentujemy również wywiad z wokalistą zespołu „Leszcze” Maciejem Miecznikowskim.

W tym numerze przeczytacie także relacje z obchodów Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego, a także wiele informacji z dziedziny kultury, sportu i gospodarki. Nie zabraknie także ciekawych rozmów z mieszkańcami Ziemi Niemodlińskiej, którzy wpływają na pozytywny jej wizerunek w województwie opolskim i poza jego granicami (m.in. rozmowa z Ryszardem Żakiem – prezesem Klubu 2000, z Jadwigą Wójciak – prezes Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Ireneuszem Kiełbem – pomysłodawcą powstającego na Basenie w Lipnie parku linowego). Nieodzowną częścią „Pulsu Niemodlina” jest, ukazujący się wraz z nim, biuletyn gminy Niemodlin, do lektury którego również serdecznie zachęcamy.
Mamy nadzieję, że mimo rozpoczynających się wakacji i sezonu urlopowego, nasze czasopismo będzie towarzyszyć Państwu na co dzień, również podczas letniego wypoczynku.

Redakcja