Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - czerwiec 2011

Przed Wami kolejne, czerwcowe, wydanie „Pulsu Niemodlina”. Znajdziecie w nim wiele informacji na temat bieżących wydarzeń z życia gminy Niemodlin. Z pewnością jednym z nich były obchody Dni Niemodlina, o których szeroko piszemy. Prezentujemy również wywiad z wokalistą zespołu „Leszcze” Maciejem Miecznikowskim.

W tym numerze przeczytacie także relacje z obchodów Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego, a także wiele informacji z dziedziny kultury, sportu i gospodarki. Nie zabraknie także ciekawych rozmów z mieszkańcami Ziemi Niemodlińskiej, którzy wpływają na pozytywny jej wizerunek w województwie opolskim i poza jego granicami (m.in. rozmowa z Ryszardem Żakiem – prezesem Klubu 2000, z Jadwigą Wójciak – prezes Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Ireneuszem Kiełbem – pomysłodawcą powstającego na Basenie w Lipnie parku linowego). Nieodzowną częścią „Pulsu Niemodlina” jest, ukazujący się wraz z nim, biuletyn gminy Niemodlin, do lektury którego również serdecznie zachęcamy.
Mamy nadzieję, że mimo rozpoczynających się wakacji i sezonu urlopowego, nasze czasopismo będzie towarzyszyć Państwu na co dzień, również podczas letniego wypoczynku.

Redakcja