Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Muzyka, poezja i humor

Na scenie wystąpiły: Justyna Adamowska, Magdalena Krzemień, Urszula Mazur, Magdalena Mrożek, Dorota Zysiak, Aleksandra Kaleta. Do koncertu muzycznie wokalistki przygotowali: Katarzyna Paszula-Gryf oraz Paweł Ostrowski.
W wypełnionej po brzegi sali kameralnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie zabrzmiały zupełnie nowe wykonania piosenek mistrza Kofty. Trzy miesiące pracy nad repertuarem nie poszło na marne - młode wokalistki poradziły sobie znakomicie z trudnym repertuarem. Pianista – Paweł Ostrowski, który akompaniował młodzieży, czarował dźwiękiem, co, w połączeniu z poruszającym tekstem i niezwykle dojrzałą interpretacją poszczególnych piosenek zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności.
Po uczcie muzycznej, rysownik – Michał Graczyk, zaprosił wszystkich widzów na wernisaż wystawy autorskiej, na której podziwiać można było sto trzydzieści siedem rysunków satyrycznych z bogatego archiwum artysty.
„Wystawa ma charakter retrospektywny, wybrałem tylko część prac z kilku tysięcy, które posiadam. Te, które prezentuję w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, to przede wszystkim karykatury portretowe oraz rysunek prasowy, którym się zajmuję od lat, a który ukazywał się w różnych tytułach – w dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach. Zajmuję się satyrą społeczno-kulturalną, takie też są moje rysunki, do obejrzenia których zapraszam wszystkich mieszkańców Niemodlina i nie tylko, wystawa czynna będzie do połowy maja w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.” – powiedział autor.

kk

Stop Klatka