Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Muzyka, poezja i humor

Na scenie wystąpiły: Justyna Adamowska, Magdalena Krzemień, Urszula Mazur, Magdalena Mrożek, Dorota Zysiak, Aleksandra Kaleta. Do koncertu muzycznie wokalistki przygotowali: Katarzyna Paszula-Gryf oraz Paweł Ostrowski.
W wypełnionej po brzegi sali kameralnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie zabrzmiały zupełnie nowe wykonania piosenek mistrza Kofty. Trzy miesiące pracy nad repertuarem nie poszło na marne - młode wokalistki poradziły sobie znakomicie z trudnym repertuarem. Pianista – Paweł Ostrowski, który akompaniował młodzieży, czarował dźwiękiem, co, w połączeniu z poruszającym tekstem i niezwykle dojrzałą interpretacją poszczególnych piosenek zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności.
Po uczcie muzycznej, rysownik – Michał Graczyk, zaprosił wszystkich widzów na wernisaż wystawy autorskiej, na której podziwiać można było sto trzydzieści siedem rysunków satyrycznych z bogatego archiwum artysty.
„Wystawa ma charakter retrospektywny, wybrałem tylko część prac z kilku tysięcy, które posiadam. Te, które prezentuję w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, to przede wszystkim karykatury portretowe oraz rysunek prasowy, którym się zajmuję od lat, a który ukazywał się w różnych tytułach – w dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach. Zajmuję się satyrą społeczno-kulturalną, takie też są moje rysunki, do obejrzenia których zapraszam wszystkich mieszkańców Niemodlina i nie tylko, wystawa czynna będzie do połowy maja w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.” – powiedział autor.

kk

Stop Klatka