Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Uniwersytet Trzeciego Wieku - pierwsze zajęcia 30 września br. (poniedziałek), godz. 16.00, park w Lipnie.

Kolejne spotkanie inaugurujące drugi rok działalności uniwersytetu dla seniorów odbędzie się w poniedziałek 30 września br. o godz. 16.00. Spotkanie będzie miało formę pikniku, na który każdy zabiera swój prowiant. Miejscem spotkania będzie wiata koło Ogrodu Dendrologicznego w Lipnie.
 
Żeby zostać członkiem UTW wystarczy przyjść na dowolne spotkanie, zapisać się i zapłacić składkę członkowską wynoszącą 5 złotych miesięcznie. Członkowie UTW w Niemodlinie spotykają się na wykładach ogólnych, które odbywają się co drugi poniedziałek w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Drugą formą spotkań są zajęcia w sekcjach, na które każdy zapisuje się według swoich zainteresowań.