Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Uniwersytet Trzeciego Wieku - pierwsze zajęcia 30 września br. (poniedziałek), godz. 16.00, park w Lipnie.

Kolejne spotkanie inaugurujące drugi rok działalności uniwersytetu dla seniorów odbędzie się w poniedziałek 30 września br. o godz. 16.00. Spotkanie będzie miało formę pikniku, na który każdy zabiera swój prowiant. Miejscem spotkania będzie wiata koło Ogrodu Dendrologicznego w Lipnie.
 
Żeby zostać członkiem UTW wystarczy przyjść na dowolne spotkanie, zapisać się i zapłacić składkę członkowską wynoszącą 5 złotych miesięcznie. Członkowie UTW w Niemodlinie spotykają się na wykładach ogólnych, które odbywają się co drugi poniedziałek w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Drugą formą spotkań są zajęcia w sekcjach, na które każdy zapisuje się według swoich zainteresowań.