Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Przedstawienie teatralne Światełko - 20 października br. (niedziela), godz. 18.00, sala widowiskowa. Bilety w cenie 7 zł.

Teatr Lalki i Aktora w Opolu i Ośrodek Kultury w Niemodlinie zapraszają na przedstawienie teatralne „Światełko”, które odbędzie się 20 października 2013 r. (niedziela) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w ramach projektu TEATR POLSKA. Bilety w cenie 7 zł można nabyć w sekretariacie Ośrodka Kultury w Niemodlinie. 
 
TEATR POLSKA jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców miejscowości, mających utrudniony dostęp do oferty teatralnej. 
Celem programu jest promocja ciekawego repertuaru w ośrodkach mających utrudniony dostęp do oferty teatralnej oraz zaktywizowanie teatrów do działalności wykraczającej poza własne miasto i konkretny budynek teatralny. Program ma także otworzyć możliwości współpracy między teatrami a ośrodkami kultury, a także ułatwić poznanie nowych miejsc i przestrzeni, w których można wystawić spektakle. 
Inspiracją dla powstania  programu były objazdy teatralne organizowane w okresie międzywojennym przez „Redutę” Juliusza Osterwy i Mieczysława Limanowskiego, które przybliżały mieszkańcom małych miasteczek najważniejsze osiągnięcia kultury polskiej tamtego okresu. 
 
Pokazy spektakli realizowane w ramach programu Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego  TEATR POLSKA ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Więcej informacji na stronie: www.polska.e-teatr.pl
 
"Światełko"
Pewnego dnia z dziecięcego pokoju znika Dziewczynka. Co dzieje się z jej rzeczami i zabawkami, które zostają same? Z pewnością trochę rozrabiają, kłócą się, ale bardzo szybko zaczynają też tęsknić za osóbką, wokół której kręciło się całe ich życie.
Przedstawienie jest opowieścią o przygodach i emocjach przedmiotów, które muszą zmierzyć się z brakiem najbliższej im osoby. Współdziałanie i zapomnienie o dawnych waśniach pozwala im poradzić sobie z tą nową sytuacją. Postanawiają wyruszyć na poszukiwanie Dziewczynki i choć miejsce, w którym ją znajdują wcale nie jest wesołe, to ich wytrwałość i miłość do dziecka okazuje się bezcenna. To historia o przywiązaniu, przyjaźni i chęci dzielenia się szczęściem.
 
Obsada:
Kapciowa – Dorota Nowak
Poduszka – Agnieszka Zyskowska-Biskup
Smutne Łóżko – Elżbieta Żłobicka
Budzik – Jan Chraboł
Kapeć – Tomasz Szczygielski 
Łysy Joe – Andrzej Szymański
 
Spektakl dla widzów powyżej 6 lat.
 
fot. Sławomir Mielnik
Fot. Sławomir Mielnik.jpeg
 
 
TeatrPolska_Logo_Color (1).jpeg mkidn_01_cmyk.jpeg it_logo+.jpeg log_PRnlogo4.jpeg Program_1_PR.jpeg e-teatr_temp.jpeg logo OTLiA.jpeg mały.jpeg