Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina czerwiec 2013

Drodzy Czytelnicy!
Miesiąc czerwiec obfitował w wiele wydarzeń. Na pierwszy plan wysuwają się obchody 730-lecia lokacji Niemodlina, dlatego spora część obecnego wydania Pulsu Niemodlina jest poświęcona uroczystościom i wydarzeniom związanym ze świętem naszego miasta. Zapraszamy do lektury relacji z imprez oraz obejrzenia bogatej galerii zdjęć: z uroczystej sesji rady miejskiej, z otwarcia wystawy Skarb z Niemodlina, zdjęć z atrakcji kulturalnych i sportowych oraz z barwnego korowodu mieszkańców. Można również spróbować odnaleźć się na okładce naszego czasopisma.
Czerwiec to podsumowanie roku szkolnego i początek wakacji, stąd nie brakuje artykułu o najlepszych absolwentach szkół. Warto także zapoznać się i skorzystać z wakacyjnej oferty zajęć kulturalnych i sportowych, które podczas letniego wypoczynku proponują Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Niemodlinie i biblioteka.
Nie zabrakło również w naszej gazecie ciekawych rozmów: z Olkiem Klepaczem z Formacji Nieżywych Schabuff oraz Jerzym Pietraszko – nyskim fotoreporterem, którego zdjęcia można oglądać w foyer niemodlińskiego Ośrodka Kultury.
Życzymy Państwu miłej lektury oraz bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
Redakcja
PDFPN czerwiec 2013.pdf