Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina czerwiec 2013

Drodzy Czytelnicy!
Miesiąc czerwiec obfitował w wiele wydarzeń. Na pierwszy plan wysuwają się obchody 730-lecia lokacji Niemodlina, dlatego spora część obecnego wydania Pulsu Niemodlina jest poświęcona uroczystościom i wydarzeniom związanym ze świętem naszego miasta. Zapraszamy do lektury relacji z imprez oraz obejrzenia bogatej galerii zdjęć: z uroczystej sesji rady miejskiej, z otwarcia wystawy Skarb z Niemodlina, zdjęć z atrakcji kulturalnych i sportowych oraz z barwnego korowodu mieszkańców. Można również spróbować odnaleźć się na okładce naszego czasopisma.
Czerwiec to podsumowanie roku szkolnego i początek wakacji, stąd nie brakuje artykułu o najlepszych absolwentach szkół. Warto także zapoznać się i skorzystać z wakacyjnej oferty zajęć kulturalnych i sportowych, które podczas letniego wypoczynku proponują Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Niemodlinie i biblioteka.
Nie zabrakło również w naszej gazecie ciekawych rozmów: z Olkiem Klepaczem z Formacji Nieżywych Schabuff oraz Jerzym Pietraszko – nyskim fotoreporterem, którego zdjęcia można oglądać w foyer niemodlińskiego Ośrodka Kultury.
Życzymy Państwu miłej lektury oraz bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
Redakcja
PDFPN czerwiec 2013.pdf