Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina maj 2013

Drodzy Czytelnicy!

Na łamach najnowszego wydania „Pulsu Niemodlina” chcielibyśmy podzielić się z Państwem wrażeniami z wydarzeń kulturalnych i sportowych, które miały miejsce w naszej gminie. Dzięki nim w prasie, radiu i telewizji można było usłyszeć i przeczytać wiele dobrego o tym, co dzieje się w naszym mieście.

W miesiąc maj już na stałe wpisały się piosenki Agnieszki Osieckiej. W tym roku z oceanami ludzkich emocji, wrażeń, przeżyć i wzruszeń, czyli z interpretacją tekstów poetki, zmierzyło się pięćdziesięcioro uczestników, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Oceany”. Gościem tegorocznej dziewiątej edycji konkursu i galowego koncertu laureatów był Zbigniew Wodecki, który udzielił nam wywiadu po koncercie. Ale to nie jedyna rozmowa z utytułowanymi już artystami. I tym razem naszej redakcji udało się porozmawiać z Formacją Chatelet, która podczas długiego majowego weekendu zagrała w Niemodlinie swój nowy program.

Z okazji obchodów 730-lecia lokacji Niemodlina odbyło się, zorganizowane po raz pierwszy w Niemodlinie, duże wydarzenie sportowe - Międzynarodowy Turniej Koszykówki Kobiet „Złoty Sokół 2103. Długo oczekiwany i, nikt nie ma wątpliwości, zorganizowany na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przeczytania, jakie wrażenia z turnieju i pobytu w naszym mieście wywiozą trenerzy narodowych reprezentacji Polski, Litwy, Ukrainy i Białorusi. Zapraszamy również do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.
 
Na początku miesiąca, także w ramach 730-lecia lokacji Niemodlina, na stadionie miejskim w Niemodlinie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych jednostek gminnych. Zachęcamy do zapoznania się z ich przebiegiem i wynikami. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPuls Niemodlina maj 2013