Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina maj 2013

Drodzy Czytelnicy!

Na łamach najnowszego wydania „Pulsu Niemodlina” chcielibyśmy podzielić się z Państwem wrażeniami z wydarzeń kulturalnych i sportowych, które miały miejsce w naszej gminie. Dzięki nim w prasie, radiu i telewizji można było usłyszeć i przeczytać wiele dobrego o tym, co dzieje się w naszym mieście.

W miesiąc maj już na stałe wpisały się piosenki Agnieszki Osieckiej. W tym roku z oceanami ludzkich emocji, wrażeń, przeżyć i wzruszeń, czyli z interpretacją tekstów poetki, zmierzyło się pięćdziesięcioro uczestników, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Oceany”. Gościem tegorocznej dziewiątej edycji konkursu i galowego koncertu laureatów był Zbigniew Wodecki, który udzielił nam wywiadu po koncercie. Ale to nie jedyna rozmowa z utytułowanymi już artystami. I tym razem naszej redakcji udało się porozmawiać z Formacją Chatelet, która podczas długiego majowego weekendu zagrała w Niemodlinie swój nowy program.

Z okazji obchodów 730-lecia lokacji Niemodlina odbyło się, zorganizowane po raz pierwszy w Niemodlinie, duże wydarzenie sportowe - Międzynarodowy Turniej Koszykówki Kobiet „Złoty Sokół 2103. Długo oczekiwany i, nikt nie ma wątpliwości, zorganizowany na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przeczytania, jakie wrażenia z turnieju i pobytu w naszym mieście wywiozą trenerzy narodowych reprezentacji Polski, Litwy, Ukrainy i Białorusi. Zapraszamy również do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.
 
Na początku miesiąca, także w ramach 730-lecia lokacji Niemodlina, na stadionie miejskim w Niemodlinie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych jednostek gminnych. Zachęcamy do zapoznania się z ich przebiegiem i wynikami. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPuls Niemodlina maj 2013