Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina kwiecień 2013

Drodzy Czytelnicy!
 
Oddajemy w Wasze ręce kwietniowy numer Pulsu Niemodlina. Wiosna w przyrodzie zagościła na dobre, zachęcając do przyjemnego i aktywnego spędzania czasu. Dlatego przygotowaliśmy wkładkę do obecnego numeru Pulsu, a mianowicie mapkę z trasą szlaku rowerowego, noszącego nazwę „Wokół Niemodlina”. Tym samym zachęcamy, aby na własne oczy (i na własnych nogach) przekonać się, jak piękne sa okolice, w których mieszkamy.
 
Wiosna obrodziła w naszej gminie nowymi projektami, których realizacja sprawi, że nasze miasto będzie piękniejsze, a przez to mieszkańcom będzie żyło się trochę lepiej: rewitalizacja parku, przebudowa stadionu miejskiego, rekultywacja stawu młyńskiego w Niemodlinie.
 
W maju, z okazji 730-lecia lokacji Niemodlina, odbędzie się w Niemodlinie Międzynarodowy Turniej Koszykarski Kobiet Złoty Sokół 2013 z udziałem reprezentacji Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Na niecały miesiąc przed tym wielkim wydarzeniem sportowym rozmawiamy o jego organizacji z dyrektorem OSiR-u Krzysztofem Kubiakiem. Zachęcamy do lektury wywiadu i, oczywiście, do uczestnictwa w turnieju, dopingując naszą reprezentacje i dobrze się przy tym bawiąc.
 
Zachęcamy do lektury,
Redakcja
 

 PDFPuls Niemodlina kwiecień 2013