Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina kwiecień 2013

Drodzy Czytelnicy!
 
Oddajemy w Wasze ręce kwietniowy numer Pulsu Niemodlina. Wiosna w przyrodzie zagościła na dobre, zachęcając do przyjemnego i aktywnego spędzania czasu. Dlatego przygotowaliśmy wkładkę do obecnego numeru Pulsu, a mianowicie mapkę z trasą szlaku rowerowego, noszącego nazwę „Wokół Niemodlina”. Tym samym zachęcamy, aby na własne oczy (i na własnych nogach) przekonać się, jak piękne sa okolice, w których mieszkamy.
 
Wiosna obrodziła w naszej gminie nowymi projektami, których realizacja sprawi, że nasze miasto będzie piękniejsze, a przez to mieszkańcom będzie żyło się trochę lepiej: rewitalizacja parku, przebudowa stadionu miejskiego, rekultywacja stawu młyńskiego w Niemodlinie.
 
W maju, z okazji 730-lecia lokacji Niemodlina, odbędzie się w Niemodlinie Międzynarodowy Turniej Koszykarski Kobiet Złoty Sokół 2013 z udziałem reprezentacji Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Na niecały miesiąc przed tym wielkim wydarzeniem sportowym rozmawiamy o jego organizacji z dyrektorem OSiR-u Krzysztofem Kubiakiem. Zachęcamy do lektury wywiadu i, oczywiście, do uczestnictwa w turnieju, dopingując naszą reprezentacje i dobrze się przy tym bawiąc.
 
Zachęcamy do lektury,
Redakcja
 

 PDFPuls Niemodlina kwiecień 2013