Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Zespół wokalny dla seniorów w Niemodlinie. Spotkania we wtorki o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury.

W ramach współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Ośrodka Kultury w Niemodlinie powstał zespół wokalny dla seniorów. Jego opiekunem jest Kazimierz Piekarski. Nowy zespół zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania w każdy wtorek o godz. 17.00 do Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
To już drugi zespół dla seniorów działający przy niemodlińskim Ośrodku Kultury. Pierwszy zespół to znane wielu osobom „Graczanki”, który swoje próby ma w ZDK w Graczach i również jest prowadzony przez Kazimierza Piekarskiego.
 
DSC_3866.jpeg

DSC_3869.jpeg

DSC_3868.jpeg

DSC_3867.jpeg