Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Zespół wokalny dla seniorów w Niemodlinie. Spotkania we wtorki o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury.

W ramach współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Ośrodka Kultury w Niemodlinie powstał zespół wokalny dla seniorów. Jego opiekunem jest Kazimierz Piekarski. Nowy zespół zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania w każdy wtorek o godz. 17.00 do Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
To już drugi zespół dla seniorów działający przy niemodlińskim Ośrodku Kultury. Pierwszy zespół to znane wielu osobom „Graczanki”, który swoje próby ma w ZDK w Graczach i również jest prowadzony przez Kazimierza Piekarskiego.
 
DSC_3866.jpeg

DSC_3869.jpeg

DSC_3868.jpeg

DSC_3867.jpeg