Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Zespół wokalny dla seniorów w Niemodlinie. Spotkania we wtorki o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury.

W ramach współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Ośrodka Kultury w Niemodlinie powstał zespół wokalny dla seniorów. Jego opiekunem jest Kazimierz Piekarski. Nowy zespół zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania w każdy wtorek o godz. 17.00 do Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
To już drugi zespół dla seniorów działający przy niemodlińskim Ośrodku Kultury. Pierwszy zespół to znane wielu osobom „Graczanki”, który swoje próby ma w ZDK w Graczach i również jest prowadzony przez Kazimierza Piekarskiego.
 
DSC_3866.jpeg

DSC_3869.jpeg

DSC_3868.jpeg

DSC_3867.jpeg