Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2013

Drodzy czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie Pulsu Niemodlina. W marcowym numerze nie brakuje relacji z wielu imprez kulturalnych, które miały miejsce w naszej gminie i w naszym Ośrodku Kultury. Z okazji walentynek odbył się po raz kolejny Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas”, a na początku marca Międzyszkolny Konkurs Poezji Marcina Makucha połączony z drugim wydaniem tomiku poezji Marcina.
Z okazji Dnia Kobiet wystąpił u nas kabaret Skeczów Meczących, który dał wspaniały występ i udzielił wywiadu Pulsowi Niemodlina. Warto przeczytać także wywiad z Kazimierzem Kiejzą, który od sześciu lat ogląda i fotografuje ptaki w Borach Niemodlińskich. Ich zdjęcia stworzyły wystawę „Ptaki wokół nas”, która można oglądać w Ośrodku Kultury.

Zapraszamy do przeczytania listu radnej Danuty Unijewskiej, która odnosi się do bieżących wydarzeń związanych z naszą gminą oraz wywiadu z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.

W marcowym Pulsie zamieszczamy również aktualności z życia naszych przedszkoli i szkół, sukcesy sportowe, zapowiedzi kulturalne oraz biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

 

PDFPuls Niemodlina marzec 2013