Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2013

Drodzy czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie Pulsu Niemodlina. W marcowym numerze nie brakuje relacji z wielu imprez kulturalnych, które miały miejsce w naszej gminie i w naszym Ośrodku Kultury. Z okazji walentynek odbył się po raz kolejny Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas”, a na początku marca Międzyszkolny Konkurs Poezji Marcina Makucha połączony z drugim wydaniem tomiku poezji Marcina.
Z okazji Dnia Kobiet wystąpił u nas kabaret Skeczów Meczących, który dał wspaniały występ i udzielił wywiadu Pulsowi Niemodlina. Warto przeczytać także wywiad z Kazimierzem Kiejzą, który od sześciu lat ogląda i fotografuje ptaki w Borach Niemodlińskich. Ich zdjęcia stworzyły wystawę „Ptaki wokół nas”, która można oglądać w Ośrodku Kultury.

Zapraszamy do przeczytania listu radnej Danuty Unijewskiej, która odnosi się do bieżących wydarzeń związanych z naszą gminą oraz wywiadu z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.

W marcowym Pulsie zamieszczamy również aktualności z życia naszych przedszkoli i szkół, sukcesy sportowe, zapowiedzi kulturalne oraz biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

 

PDFPuls Niemodlina marzec 2013