Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina marzec 2013

Drodzy czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie Pulsu Niemodlina. W marcowym numerze nie brakuje relacji z wielu imprez kulturalnych, które miały miejsce w naszej gminie i w naszym Ośrodku Kultury. Z okazji walentynek odbył się po raz kolejny Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas”, a na początku marca Międzyszkolny Konkurs Poezji Marcina Makucha połączony z drugim wydaniem tomiku poezji Marcina.
Z okazji Dnia Kobiet wystąpił u nas kabaret Skeczów Meczących, który dał wspaniały występ i udzielił wywiadu Pulsowi Niemodlina. Warto przeczytać także wywiad z Kazimierzem Kiejzą, który od sześciu lat ogląda i fotografuje ptaki w Borach Niemodlińskich. Ich zdjęcia stworzyły wystawę „Ptaki wokół nas”, która można oglądać w Ośrodku Kultury.

Zapraszamy do przeczytania listu radnej Danuty Unijewskiej, która odnosi się do bieżących wydarzeń związanych z naszą gminą oraz wywiadu z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.

W marcowym Pulsie zamieszczamy również aktualności z życia naszych przedszkoli i szkół, sukcesy sportowe, zapowiedzi kulturalne oraz biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

 

PDFPuls Niemodlina marzec 2013