Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń/luty 2013

Drodzy Czytelnicy!
W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie Pulsu Niemodlina w roku 2013. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów, nasze miasto przekazało trochę ponad siedem tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka. Opisujemy również, jak dzieci naszej gminy spędziły czas ferii zimowych, korzystając z bogatej oferty zajęć Ośrodka Kultury, OSiR-u i biblioteki. Warto także zapoznać się z propozycjami wydarzeń kulturalnych, które niedługo będą miały miejsce w Ośrodku Kultury i naszej gminie (kabaret, koncerty, wernisaże, konkursy). Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jedną z propozycji, zwłaszcza dla seniorów, jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie, który w styczniu rozpoczął swoją działalność. Na pewno będziemy o jego działaniach informować.
W biuletynie gminnym kolejne szczegóły dotyczące sprawy śmieci i związanych z nimi opłatami. Naprawdę warto dokładnie przeczytać te informacje i, do czego oczywiście zachęcamy, śmieci segregować, aby lepiej chronić środowisko.
Na łamach nowego wydania pojawiły się stałe działy, m.in. wieści z gminy – tutaj przeczytacie Państwo na temat kolejnej zrealizowanej inwestycji w gminie – świetlicy w Rzędziwojowicach, spotkaniach opłatkowych oraz szkoleniu dla organizacji pozarządowych na temat możliwości pozyskiwania dofinansowania. W dziale edukacja zamieszczamy materiały z wielu szkolnych uroczystości i przedstawień jasełkowych, natomiast w dziale sportowym dzielimy się z Państwem sukcesami naszych sportowców. 
Miłej lektury życzy redakcja.
 
PDFPuls Niemodlina styczeń/luty 2013