Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń/luty 2013

Drodzy Czytelnicy!
W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie Pulsu Niemodlina w roku 2013. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów, nasze miasto przekazało trochę ponad siedem tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka. Opisujemy również, jak dzieci naszej gminy spędziły czas ferii zimowych, korzystając z bogatej oferty zajęć Ośrodka Kultury, OSiR-u i biblioteki. Warto także zapoznać się z propozycjami wydarzeń kulturalnych, które niedługo będą miały miejsce w Ośrodku Kultury i naszej gminie (kabaret, koncerty, wernisaże, konkursy). Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jedną z propozycji, zwłaszcza dla seniorów, jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie, który w styczniu rozpoczął swoją działalność. Na pewno będziemy o jego działaniach informować.
W biuletynie gminnym kolejne szczegóły dotyczące sprawy śmieci i związanych z nimi opłatami. Naprawdę warto dokładnie przeczytać te informacje i, do czego oczywiście zachęcamy, śmieci segregować, aby lepiej chronić środowisko.
Na łamach nowego wydania pojawiły się stałe działy, m.in. wieści z gminy – tutaj przeczytacie Państwo na temat kolejnej zrealizowanej inwestycji w gminie – świetlicy w Rzędziwojowicach, spotkaniach opłatkowych oraz szkoleniu dla organizacji pozarządowych na temat możliwości pozyskiwania dofinansowania. W dziale edukacja zamieszczamy materiały z wielu szkolnych uroczystości i przedstawień jasełkowych, natomiast w dziale sportowym dzielimy się z Państwem sukcesami naszych sportowców. 
Miłej lektury życzy redakcja.
 
PDFPuls Niemodlina styczeń/luty 2013