Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wieczór kolęd Studia Piosenki

W piątek 25 stycznia br. miał miejsce wieczór kolęd, na którym zaśpiewały dzieci i młodzież uczęszczający na zajęcia wokalne do niemodlińskiego Ośrodka Kultury.
 
Na nastrojowo podświetlonej scenie z żywą choinką, pośród mieniących się śnieżynek, wystąpiło osiemnaścioro wykonawców w różnym wieku: najmłodsza wykonawczyni miała pięć lat, zaś najstarsze dziewczyny chodzą już do gimnazjum. Jak różny był wiek wykonawców, tak też różne były śpiewane kolędy i pastorałki – tradycyjne i dobrze znane wszystkim jak np. Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, ale również Pada śnieg, Świeć gwiazdeczko. Zajęcia w ramach Studia Piosenki prowadzą dwie instruktorki Ośrodka Kultury: Natalia Kryjom i Magdalena Krzemień, która poprowadziła wieczór kolęd.
 
Zapraszamy do zakładki Galeria zdjęć.
16.jpeg