Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wieczór kolęd Studia Piosenki

W piątek 25 stycznia br. miał miejsce wieczór kolęd, na którym zaśpiewały dzieci i młodzież uczęszczający na zajęcia wokalne do niemodlińskiego Ośrodka Kultury.
 
Na nastrojowo podświetlonej scenie z żywą choinką, pośród mieniących się śnieżynek, wystąpiło osiemnaścioro wykonawców w różnym wieku: najmłodsza wykonawczyni miała pięć lat, zaś najstarsze dziewczyny chodzą już do gimnazjum. Jak różny był wiek wykonawców, tak też różne były śpiewane kolędy i pastorałki – tradycyjne i dobrze znane wszystkim jak np. Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, ale również Pada śnieg, Świeć gwiazdeczko. Zajęcia w ramach Studia Piosenki prowadzą dwie instruktorki Ośrodka Kultury: Natalia Kryjom i Magdalena Krzemień, która poprowadziła wieczór kolęd.
 
Zapraszamy do zakładki Galeria zdjęć.
16.jpeg