Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Ptaki wokół nas - wystawa fotografii Kazimierza Kiejzy, 21 lutego (czwartek), godz. 18.00.

Zapraszamy na wystawę fotografii Kazimierza Kiejzy "Ptaki wokół nas", ktora będzie miała miejsce w czwartek 21 lutego o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.

Kazimierz Kiejza jest mieszkańcem Tułowic. Z wykształcenia jest elektrykiem, operatorem i grafikiem komputerowym. Jednak jego największą pasją stała się ornitologia i miłość do przyrody. Od wiosny 2007 roku regularnie oddaje się obserwowaniu flory i fauny w Borach Niemodlińskich, ponadto jest członkiem i działaczem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków w Markach k. Warszawy, Śląskiego Towarzystwa Ornitologicznego przy Uniwersytecie Wrocławskim, Opolskiej Grupy Ornitologicznej w Opolu.

Kazimierz Kiejza zaprasza nas do swojego świata, w którym królują ptaki, w którym słychać trzepot skrzydeł i wesołe nawoływania.
 
Foto na plakat-1.jpeg