Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Ptaki wokół nas - wystawa fotografii Kazimierza Kiejzy, 21 lutego (czwartek), godz. 18.00.

Zapraszamy na wystawę fotografii Kazimierza Kiejzy "Ptaki wokół nas", ktora będzie miała miejsce w czwartek 21 lutego o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.

Kazimierz Kiejza jest mieszkańcem Tułowic. Z wykształcenia jest elektrykiem, operatorem i grafikiem komputerowym. Jednak jego największą pasją stała się ornitologia i miłość do przyrody. Od wiosny 2007 roku regularnie oddaje się obserwowaniu flory i fauny w Borach Niemodlińskich, ponadto jest członkiem i działaczem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków w Markach k. Warszawy, Śląskiego Towarzystwa Ornitologicznego przy Uniwersytecie Wrocławskim, Opolskiej Grupy Ornitologicznej w Opolu.

Kazimierz Kiejza zaprasza nas do swojego świata, w którym królują ptaki, w którym słychać trzepot skrzydeł i wesołe nawoływania.
 
Foto na plakat-1.jpeg